İçeriğe Yönlendir

Kalorifer ve klima fanı sorunu

Yasin Yaparoğlu

Recommended Posts

Yasin Yaparoğlu

bizim aracın klima yada kalorifer açıldığında çok az üflüyor son kademede bile bunun sebebi ne olabilir kendi imkanlarımla yapmaya çalışıcam daha önceden başına gelen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim..

Yorum bağlantısı
Rıdvan Bakkal

Hava yönünü iç sirkülasyona alınca çok fark ediyorsa polen filtresi tıkanmıştır.

Yorum bağlantısı
Levent Temel

eğer polen değilse o üfleme derecesini ayarlayan düğmenin kayışı arkadan kopmuş sadece 1 konumunda çalışıyordur.benim başıma geldi aynısı..bence kendin yapmaya çalışma...

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Yasin Yaparoğlu

yaşar usta gaz pedalının neresinde bu içerden mi açılıyor motorun ordanmı ulaşacaz yardımcı olursanız sevinirim...

Yorum bağlantısı
Misafir

bahdettiğiniz sıkıntıyı bende yaşadım polen filtresi degişince düzeldi.daha önceden varmıydı bilmiyorum ama polen degiştikten sonra direksiyonun alt kısmındanda (polene yakın bi yerden) hava gelmeye basladıgını farkettim.sizdede böyle bişey varmı?yoksa benim polenmi tam takılamadı yerine

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci
yaşar usta bu cmaxlardada mı o kayıştan var

o kayış tiriger kayışı ise evet var

yaşar usta gaz pedalının neresinde bu içerden mi açılıyor motorun ordanmı ulaşacaz yardımcı olursanız sevinirim...

gaz pedalının yan tarafında. polene ulaşmak için gaz pedalını sökmeniz gerekiyor.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Yasin Yaparoğlu

polen filtresindeymiş sorun geçen yağ bakımını yaptırıken değiştirdiler şimdi güzel üflüyor..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...