İçeriğe Yönlendir

V6

Birol Yılmaz-2

Recommended Posts

Birol Yılmaz-2

arkadaşlar bugün bir ara ankara yıldız hurdacılar sitesine gittim oralarda benim araca uyabilecek değişik şeyler ararken hurdaların altında kalmış gri bir mondeo v6 gördüm hemen yanına iliştim bir bakındım altda ve aralarda kaldığı için pek yanına giden olmamış hemen yanına iliştim kaputunu açtım ilk başlarda onun v6 olduğunu bilmiyordum kaputu açınca gözlerimde açıldı kocaman bir v6 nefes kesiciydi baktım pek el sürmemişler motora hemen içine baktım tozlanmış deri koltuklar tozluda olsa beni dahada büyüledi torpidosunu sökmüşler göstergesi duruyor koltuklar sağlam sadece sürücü koltuğu airbaği patlamış üstündeki jantlar 16 orjinal jant ışıl ışıl parlıyordu baktım içinde koluğun üstünde 3 fonksiyonlu tavan lambası duruyor kaptığım gibi satıcının yanına aklımdan o güzel koltukları benimkiyle takas ederiz diye düşünüyordum ama benden 1000 tl isteyince içimden çüşşş dedim ama koltukları alamadım tavan ambasına para istemedi onada sevindim ama aklım haylen v6 da o göstergede de v6 yazması ayrı bir güzellik sadece ahhhh dedim

Yorum bağlantısı
Tayfun Yeşil

benden önce emmim davranmış duruyomu he duruyomu :lol2:

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Emmi jantlar tam senlik. Bence kırık falan yoksa ve tamir görmemişse al, bi güzel boyat ve tak arabana. Süper de yakışır...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Koltuğa hem de takasa 1000 Tl mi??? çıldırmış mı bunlar, cillop gibi yenisini kaplatmak da aynı fiyat?

Yorum bağlantısı
Birol Yılmaz-2
Koltuğa hem de takasa 1000 Tl mi??? çıldırmış mı bunlar, cillop gibi yenisini kaplatmak da aynı fiyat?

:rolleyes: haklısın abi çıldırmış piyasada daha uyguna yaptırılabilir diye düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Şafak Uçar

Birol bi ara o tarafa yolun düşerse jantların fiyatını öğrenir misin?İzmirdeki hurdacılarda bulamıyorum bu jantlardan.

Yorum bağlantısı
Birol Yılmaz-2
Birol bi ara o tarafa yolun düşerse jantların fiyatını öğrenir misin?İzmirdeki hurdacılarda bulamıyorum bu jantlardan.

abi sormasına sorarımda yanılmıyorsam 3 adet 4. yü göremedim ama kilometre saatine göre 125000 km de yani o parlak krom yerleri yakıyooo

Yorum bağlantısı
Osman Dumanlı
Spoileri duruyormuydu... :p
Abi!! bir çocuğun arzulayıp ama sahip olamadığı oyuncağın hüznünü sende görüyorum ve hüzünleniyorum... :cray: En kısa zamanda onu bulup sana göndericem...Doğum günün ne zaman??? :)
Yorum bağlantısı
Osman Dumanlı
Benimki 24 ekim ama senin gül hatırın için 15-16 şubat yapabilirim Osman usta :)

Ben seninle napıcaam yaaa... ooff...Hah, eee.. Uzaylılar aldı.. Ne zaman getirceklerini söylemediler...III, evet öyle dediler... :p

Yorum bağlantısı
Osman Dumanlı
O uzaylılara söyle, yakalarsam .. .. .. Maliyeci arkanızdan saydı de onlar anlar :)

İnerlerse tutuklatırsın... :p

Yorum bağlantısı
Osman Dumanlı
Olmadı onların temsilcisine geçiririm birkaç yüz kağıt :p (kağıt bizim dilimizde bin tele'ye deniyor)

Başka şey isterlerse napıcan??

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

Ankara hurdacıları tam birer at hırsızı. Söz meclisten dışarı tabi de;adamlar dünyadaki yaşam amaçlarının kaz yolmak olduğunu düşünüyorlar.

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Birol Yılmaz-2
Ankara hurdacıları tam birer at hırsızı. Söz meclisten dışarı tabi de;adamlar dünyadaki yaşam amaçlarının kaz yolmak olduğunu düşünüyorlar.

evet abi katılıyorum oraya gitmeden fiyat bilgisi alman lazım parçacılardan sonra oraya fiyatını ilmediğini anlarlarsa sıfırdan pahalısına kilitliyorlar haa fiyatı biliyorsanda çok uyguna alabiliyorsun ama genelde fiyatlar çok uçuk...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...