İçeriğe Yönlendir

Bilardo ve king tutkusu

Levent Temel

Recommended Posts

Süha Demirtaş

Muhtemel olarak bizim king partimiz mesai saatinden sonra olacak gibi.

Önce bir site belirleyelim

Ardından Gün ve Saat belirleyelim

Atıyorum mesela perşembe saat 22.00 uygun mudur ?

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Uni ortamını bilmem uniyi açıktan okuyorum :) Ne king ne batak bilirim...lise + uniye basladıgımdan beri ilgi alanım arabalar ve :):):):)

Yorum bağlantısı
Levent Temel
(düzenlendi)
Muhtemel olarak bizim king partimiz mesai saatinden sonra olacak gibi.

Önce bir site belirleyelim

Ardından Gün ve Saat belirleyelim

Atıyorum mesela perşembe saat 22.00 uygun mudur ?

Önce kesin oynayacak dört kişi bulalım.sonra zamanı ve adresi belirleyelim.ben kesin varım

tarihinde Levent Temel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
Önce kesin oynayacak dört kişi bulalım.sonra zamanı ve adresi belirleyelim.ben kesin varım

2 kişiyiz şimdi kaldı 2 !

Yorum bağlantısı
Ahmet Kalkan

Ben de kingi çok sever ve oynarım.Gamyun.net en güzel orda oynanıyor.Yarım bırakmak yasak.Kronometreli olduğundan çok seri oynanıyor.Diğerlerinde oyundan çıkamayacağını anlayan ya bırakıyor ya da yavaşlatıyor.Ordaki nikim gökhan_27 beklerim:)Bilardoyu da Gamezer. net te oynuyorum yabancı bir site o da çok güzel.

Yorum bağlantısı
Ruhi Gökhan

Ahmet Beyin dediği gibi Gamyunda, Mynet gibi seviyesiz bir ortam yok, küfür eden olursa seviyesiz davranan olursa anında yasaklanıyor. www.gamyun.net bende buraya üyeyim ve her istediğiniz oyun vardır.

Yorum bağlantısı
Ahmet Kalkan
Ahmet Beyin dediği gibi Gamyunda, Mynet gibi seviyesiz bir ortam yok, küfür eden olursa seviyesiz davranan olursa anında yasaklanıyor. www.gamyun.net bende buraya üyeyim ve her istediğiniz oyun vardır.

Ruhi Bey oynayalım bi ara nikim gökhan_27 :)

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

benimde dediğim site gamyun.net dir. 3 kişi olduk dördünücü bulup günümüz kararlaştıralım öle ise

Yorum bağlantısı
Cemal Arslan

zamanında amerikan bilardo da 3dk da bir oyun bitirirdim...şimdi ise ıstakayı elime almayalı ne kadar süre oldu hatırlamıyorum bile... :lol2:

mynetde okey oynasak :D

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Süha Demirtaş

uzun zaman olmuştu king konusunu konuşalı ama bir sonuca varamamıştık. Bari şimdi yapalım organizasyonu.

Oynamak isteyenler var ise www.gamyun.net e üye olsunlar ücretsiz olarak biraz kapışalım ?

Yorum bağlantısı
Çağrı Sağlam

Kanli king varsa ben de varim. Ya da yok yok, artik mezun olacak olmanin vermesini bekledigim agirlikla kendimi brice adamis durumdayim, biraz bekleyelim agirlik gelmezse oynariz.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Çağrı Sağlam

O bu degil de aranizda hic OHEL oynayan oldu mu?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...