İçeriğe Yönlendir

Bu da benim focus trendim

Yılmaz Kaçar

Recommended Posts

Yılmaz Kaçar
(düzenlendi)

dsc00298x.jpg

w640.png

dsc00301y.jpg

w640.png

dsc00302e.jpg

w640.png

dsc00305b.jpg

w640.png

arkadaşlar mehmet beyin açıklamalarına göre yapmaya çalıştım umarım olmuştur...

olmadı demi, neyse yarın bir daha bakarım, kusura bakmayın.

tarihinde Serkan Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Kazasız belasız kullanın Yılmaz Abi. Aynısından aynı renk bizde var, memnunuz. İnşallah sen de memnunsundur...

:lol: :D

olmadı demi, neyse yarın bir daha bakarım, kusura bakmayın.

Oldu oldu... :nazar:

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Yılmaz bey, Güle güle kullanın..

Böyle güzel bir araca o jant kapakları yakışmıyor.. :lol:

(Aracınızın yol sesinden şikayetçiydiniz gelişme oldumu.?)

Yorum bağlantısı
Yılmaz Kaçar

cavit bey teşekkür ederim. ben biraz orjinallikten yanayım, ama lastik değişim zamanı gelince jantla birlikte değiştirmeyi düşüneceğim, çelik jantı ben de seviyorum aslında. ses olayı aynen duruyor, bulunduğum yerde bu problemi çözme imkanım yok, ayrıca lastikleri değiştirince durum değişir mi bilmiyorum. ama bu tür tavsiyeler oldu. yokohama c drive lastik önerildi.

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

kazasız sürüşlerolsun.. arcınız çok sade fabrikadan çıktığı gibi duruyor.. yanılmıyorsam bu sadelikte bineceksiniz..

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Bundan iyisi şamda kayısı :) daha ne olsun ilk günkü kadar temiz ve bakımlı olduğu resimlerden belli ağız tadıyla binin İnşallah kazasız belasız.

Yorum bağlantısı
Yılmaz Kaçar

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim, iyi dilekleriniz için. allah daha iyilerini gönlünüze göre herkese nasip etsin. ben bu haliyle orjinalliğini bozmadan binmek taraftarıyım, bir tek çelik jant olayını düşünebilirim...

Yorum bağlantısı
Yılmaz Kaçar

bu arada serkan bey benim resimleri yeniden düzenlemiş ve görünür hale getirmiş, teşekkür ederim,

serkan bey ben nerde hata yaptım.... :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
bu arada serkan bey benim resimleri yeniden düzenlemiş ve görünür hale getirmiş, teşekkür ederim,

serkan bey ben nerde hata yaptım.... :)

Rica ederim, forum yazan linki ekleyeceksiniz.....Resimleri açtım sizin verdiğiniz linklerden sağ taraftaki linklerden forum olanları ekledim yani... :lol2:

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

iyi günlerde kullan yılmaz abi çok güzel araban gerçekten ilk günki gibi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...