İçeriğe Yönlendir

Sade güzellik

Rıdvan Kocabaş

Recommended Posts

Rıdvan Kocabaş
Focus gerçekten bağımlılık yapıyor galiba. Arkadaşta 2001 model sedan vardı, sonra satıp sıfır 2004 model aldılar. Ekonomik nedenlerden o arabayı satımıştı, daha sonra yeniden 2004 Focus HB collection almıştı.

gerçekten öyle bağımlılık yapan bir araç , başka arabaya binince güvensiz hissediyor kendini insan

Aahhh ahhh :rolleyes:

:)

Allah sanada nasip etsin Bir F1 :lol2:

Aracınız çok hoş :) güle güle kullanın...

Teşekkür ederim :good1:

Hayırlı olsun. Aracınız çok güzel. Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin.

teşekkürler :good1:

Rıdvan arada gez dolaş lastikler açılsın,pistonlar çalışsın ,motor yağlansın millet :lol2: görsün ama Allah kazadan beladan korusun :lol2: maşallah.

Adnan abi iyi dilekleriniz için teşekkürler :lol2: işe arabasız gidince yalnız haftasonları kalıyor onunla da bu kadar oluyor ama eskiye nazaran iyyim daha fazla biniyorum :fiuw:

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

abi gel arabaları değişelim sen bizimkini 130 bine getirene kadar ben çoktan seni geçmiş olurum. :p ama bunda tüp yok o biraz belimi büker.

kazasız belasız az zamlı günlerde bin abi

Yorum bağlantısı
Rıdvan Kocabaş
abi gel arabaları değişelim sen bizimkini 130 bine getirene kadar ben çoktan seni geçmiş olurum. :p ama bunda tüp yok o biraz belimi büker.

kazasız belasız az zamlı günlerde bin abi

Eyvallah mustafacım iyi dileklerin için teşekkürler . tüp yok ama seninki kadar çok yakmaz 8,5 litre gibi rakamlarda seyrediyor yakıtı şehir içinde :rolleyes:

Evet şu zamlar bir dursa da rahat rahat binsek aracımıza

Yorum bağlantısı
Rıdvan Kocabaş

Bu da eski aracım sattığma çok pişman olmuştum , tamamen orjinal boya bile olmayan bir araçtı

Yorum bağlantısı
Rıdvan Kocabaş
RIdvan abi şimdikinide ondan farkı yok valla.

teşekkürler yunuscum :rolleyes: senin arabanda çok güzel bizzat şahit olduk nasıl gittiğine :p

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

fazlası var :rolleyes:

ama lacivert ayrı duruyor ve en sevdiğim jant kapağı modeli :p

Yorum bağlantısı
Rıdvan Kocabaş
(düzenlendi)
fazlası var :D

ama lacivert ayrı duruyor ve en sevdiğim jant kapağı modeli :p

evet 15'' jant kapağı modeli Genelde comfortlar 14'' olurlar bu 15 di , ama mazide kaldı :rolleyes:

[

tarihinde Mehmet tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Özdemir Erten

kazasız belasız kullanın gerçekten temiz ve güzel bir focus.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...