İçeriğe Yönlendir

Connect üçüncü stop lambası

Eren Çiftçi

Recommended Posts

Eren Çiftçi

arkadaşlar üçüncü stop lambası kışın yanmıyo havalalar biraz olsun düzeldigi zaman yanıyo dikkat ettım çogu conncetlerde bu sorun var sizce bu sorun düzeltılemezmi?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Connectlerin 3. stobu çabuk bozuluyor..

Ampuldendir sorun..

Her yanmayışında ampul bozuk çıkıyordu..

Yani kış ve yaz ilişkisi olduğunu sanmıyorum..

Yorum bağlantısı
Ali Turhan Baş

Ampulde temassızlık da olabilir.Bizimkinde sürekli plaka lambası temassızlık yapıyor.Kapağını açık dokunuca düzeliyor :nazar:

Yorum bağlantısı
Erkan Özel

aynı sorun bendede oldu ampulleri söktüm duyların arasını daralttım birde zımparaladım şuan bir sorun yok

Yorum bağlantısı
Eren Çiftçi
Ampulde temassızlık da olabilir.Bizimkinde sürekli plaka lambası temassızlık yapıyor.Kapağını açık dokunuca düzeliyor :dil:

plaka lambasıda öle benimde kapğı açıp dokunuyorum yanıyo

aynı sorun bendede oldu ampulleri söktüm duyların arasını daralttım birde zımparaladım şuan bir sorun yok

erkan bey öneriniz için teşekürler denicem

Yorum bağlantısı
İnan Erbil Sefer

Plaka lambalarının yuavalarının bir kısmı plastik bir kısmı metal dokunun ca yanmasının sebebide plastik kısımdaki erimeden dolayı ampül yuvadan çıkıyor.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ahmet Özay

Connectlerde 3. stop lambası sanırım dipsiz lamba olarak tabir ediliyor...Yani duy kısmı farların içindeki ufak lambalardaki gibi...Lambanın bağlantı noktası diğer lambalardaki gibi duy değil tel gibi ince olduğu için pas yada oksitlenme oluşabiliyor...Benim aracımda da bu sorun vardı...Lambanın bağlantı noktası paslanmıştı kontak sprey ile iyice temizledikten sonra bir daha sorun yaşamadım..Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...