İçeriğe Yönlendir

Sonunda buldum

Bahri Bulut

Recommended Posts

Lokman Ceritlioğlu

hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler inşallah.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Güle güle kullanın. Sevdiğim mondeo kasası ve sesvdiğim bir kasa.

Yorum bağlantısı
Yavuz Serhat Karanaz

çarşamba günü benim 2003 lpgli ghia mondeoyu birisi almak için bakmaya geldi neyse buluştuk adamında benim araçla aynı kasa 2001 trend lpgli mondeosu varmış satmış ,boyası yoktu dedi ama araba çok ezilmiş ve inanması zor ama 18750ye sattım dedi ben 21bin tl son olur dedim çok dedi bana üste 2bin tl verip 2 yaş üstünü ve ghia donanımlısını ayrıca arabam diye demiyorum harbi duruşu içi dışı tertemiz diridir maşallah,pazarlık etti 21 çok dedi gitti piyasa böyle tutturabildiğine ,hayırlısı allahtan her ağızdan bir ses çıkıyor.

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
İyi günlerde kullanın allah kaza bela vermesin.Ben 30 liraya 2007 Mondeo mu satacağıma yakarım mangal yaparım.

Öyle demeyin Murat bey... dünya hali bu. Allah keder vermesin, gerisi boş.

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Hayırlı olsun, Güle güle kullanın..

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

hayırlı olsun allah kaza bela vermeden uzun seneler kullanmayı nasip etsin

Yorum bağlantısı
Erhan Bulut
Bu fiyat ve km sizce normal mi? Tıkla

O araba bir seneden fazladır galeride. İlk zamanlar Kırklareli'nde açık otoparka benzeyen bir galeride toz içinde duruyordu. İstanbul'a gelince yıkanmış paklanmış, üstünü başını düzeltmiş biraz :good1:

Yorum bağlantısı
Bahri Bulut

Sağolun arkadaşlar, Allah razı olsun :thank_you2:

Gönlünüzden geçenlerden daha da iyisi sizlere nasip olsun. :good1:

Yorum bağlantısı
Mustafa Gökmen

Hayırlı olsun güle güle kullanın.Çok güzel bir araç

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
(düzenlendi)
Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım. Aracım 2005 Model Mondeo Trend 2.0 A/T 113.000 Km.?de. (Km.?sinin orijinal olduğunu sanmıyorum) Lpg. Hiç takılmamış, benzinle kullanılmış. Ghia olmasını çok isterdim ama kısmet bunaymış. Fotoğraf çekme imkanım olmadığı için netteki fotolarını ekledim. Ayrıca plakalarını ben gizlemedim,

bu şekildeydi.

öncelikle güle güle kazasız cezasız kullanmanız dileğiyle km bence doğrudur, benim 1998 model mondeom (sıfır almıştık) 2007 de sattım 300.000 kmdeydi ki bu daha 4 yaşında araba bence normal km'si.

tarihinde Ramazan Akkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Korhan Orkun
Sağolun arkadaşlar, Allah razı olsun :D

Gönlünüzden geçenlerden daha da iyisi sizlere nasip olsun. :D

Bahri bey hayırlı olsun tam ben istediğim arabayı almışsınız :D güle güle kazasız belasız kullanın. Ama ben kaça aldığınızı anlayamadım araya linkler dizeller girince konu karışmış kaç liraya aldınız arabanızı?

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

Hayırlı olsun. Allah keyifle binmeyi nasip etsin.

Benim aracım; sizin aracınızın 2004 modeli ve Stil Paketlisi. İlk sahibiyim ve 108 binde. Km normal bence.

Yorum bağlantısı
Melih Uyar

fiyatı uçuk bizim burda 2.0 tdci 25.000 tl sadece çamurluk boyalıydı gücüm yetse alırdım kısmet passat aymış neyse sizinkide hayırlı olsun

Yorum bağlantısı
Abdülkerim Demir

hayırlı olsun da. . .

şu engürü'den olanla, engürü'ye yakın olan memurlarda nedense mondeo görüyorum.

bende merkeze yakın bir yere mi tayinimi çıkarsam acep?

belki mevlit, cenaze menaze çok olur. :)

Yorum bağlantısı
Bahri Bulut

Sağolun arkadaşlar, Allah razı olsun.

Bahri bey hayırlı olsun tam ben istediğim arabayı almışsınız :) güle güle kazasız belasız kullanın. Ama ben kaça aldığınızı anlayamadım araya linkler dizeller girince konu karışmış kaç liraya aldınız arabanızı?

Korhan bey, işlerimin yoğunluğu nedeniyle bir süre foruma giremedim.

Aracımı 21000 TL.'ye satın aldım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...