İçeriğe Yönlendir

Yeni resimlerle 06 AH 9929

İlker Basmacı

Recommended Posts

Mert Can Üzger
Bence asıl aynaları güzel. Tam WRC tarzı olmuş. Bikaç ay içinde aynından bi de gri olabilir. :D Kardeş getircem buna. :D Güle güle kullanın.

CUB'un 4 kapılı WRC'si olabilir mi acep? :D

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar
Benim ruhsatta ateş kırmızı yazıyo :D

Şaka bir yana farlar çok güzel olmuş bende st 170 farları arıyordum boyamak da aynı sonucu verir önceki farımda biliyorum,zira şıklığın birinci şartı far camı çiziksiz tertemiz ayna gibi olucak.

Şu an kafam allak bullak zaten tek farım orjinal farın(mk1) siyah tabanlı ve bi-xenon lu diğeri ise halojen 6 aydır yapmadım ikincisini.

Şu an St170 farı hevesim var zira diğer far merceklerinin montajı için bu sıralar vaktim yok.

Benim sorum st170 gibi siyah mı? yoksa altda resmini eklediğim gibi kırmızı mı?

sanırım 2002 den başladı colorodo kırmızısı..

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
CUB'un 4 kapılı WRC'si olabilir mi acep? :D

:D 4 kapının biraz makyaja biraz da burun estetiğine ihtiyacı var işte. :D

Yorum bağlantısı
Engin Özarı

Güle Güle kullanın.. Siyah Beyaz uyumları çok şık duruyor...

Yorum bağlantısı
İlker Basmacı

tüm yorumlar için teşekkürler arkadaşlar hepinize sonsuz saygılar ilk ankara toplantısında yanınızdaayım inşallah

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

abi ne bu böle süper olmuş maşallah plakası gibi adama ah çektiriyo :rolleyes::) güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

ankara samsun yolu kavşağındaki telekom binasını ne çok benziyor arabanın çekildiği resimler....

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
deniz jantlar nasıl olmuş fikrini alalım.... :D

çok yakışmış abi güle güle kullansın :D:D

Yorum bağlantısı
İlker Basmacı
10 numara jantlarda çok güzel bu jantların 17 olanı varmı biliyomusunuz??

evet 17 olanları var

ankara samsun yolu kavşağındaki telekom binasını ne çok benziyor arabanın çekildiği resimler....

adaşş ben orada çalışıyorum zatiiiiiiiii

Yorum bağlantısı
Ufuk Kılınçarslan

valla süper olmuş allah nazardan saklasın;ne yalan söyleyeyim kırmızı renk focusları hiç beyenmezdim ama bu araç çok güzel olmuş.insanın iştahını kabartıyor para harcayası geliyor :D .ben en çok jantlarınıza bayıldım ne kadara aldığınızı çok merak ediyorum.bu arada ben de size çok yakınım altınparkın tam karşısındayım.birde benim megane 2 den çıkma 17" jantlarım focusa uyarmı veya uyabilecek bir jantla nerde takas yapabilirim bu konularda yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
İsmail Koçboğan
(düzenlendi)
işte yeni resimlerle AH 9929

hpim6513.jpg

hpim6480.jpg

hpim6502.jpg

hpim6486.jpg

hpim6503.jpg

hpim6505.jpg

hpim6506.jpg

hpim6509.jpg

hpim6508.jpg

gerçekten arabanız harika olmuş cantlarda çok yakışmış.. güle güle kullanın... ayrıca yan ve arkadaki siyah çıtalarda gövde renginde olsa bence daha güzel bir görüntü olurdu.....

tarihinde ?smail Ko tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Musa Can Koca
valla süper olmuş allah nazardan saklasın;ne yalan söyleyeyim kırmızı renk focusları hiç beyenmezdim ama bu araç çok güzel olmuş.insanın iştahını kabartıyor para harcayası geliyor :D .ben en çok jantlarınıza bayıldım ne kadara aldığınızı çok merak ediyorum.bu arada ben de size çok yakınım altınparkın tam karşısındayım.birde benim megane 2 den çıkma 17" jantlarım focusa uyarmı veya uyabilecek bir jantla nerde takas yapabilirim bu konularda yardımcı olursanız sevinirim.

Sizden çıkan jantlar hiçbir Ford'a uymaz bijon aralıklarının farklı olması sebebiyle.

Yorum bağlantısı
Mazhar Uzun

yahu abi çok çirkinmiş deyimde nazar falan degmesin anti çirkin bir araba

Yorum bağlantısı
Ufuk Kılınçarslan
Sizden çıkan jantlar hiçbir Ford'a uymaz bijon aralıklarının farklı olması sebebiyle.

musa kardeş bunu iyi demedin valla arabayı satarken jantları vermemek için on takla attım.ben ne bileyim 4 bijon diye her araca olur zannettim.bu da benim cahilliğim neyse hayırlısı olsun satabilirsek veya takas ettirebilirsek yenisini alıcaz artık.teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
İlker Basmacı
yahu abi çok çirkinmiş deyimde nazar falan degmesin anti çirkin bir araba

allah razı olsun abi valla hem kırmızı hem yakışıklı maşallah deyin nazar deymesinm

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Siyah-Kırmızı uyumu çok kararında olmuş güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
İlker Basmacı
(düzenlendi)
Siyah-Kırmızı uyumu çok kararında olmuş güle güle kullanın.

maşallahı unutmayalı

1238508714000185ez0386.jpg

tarihinde ?lker Basmac? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hasan Dönmez

gerçekten çok güzel bir araba plakanın altındaki küçük siyahlık nedir.

Yorum bağlantısı
Yakup Amanvermez

Güle güle, kazasız belasız sağlıklı günlerde kullanınız.Ayrıca son derece şık göründüğünü de söylemeden geçemeyeceğim.

Yorum bağlantısı
İlker Basmacı
gerçekten çok güzel bir araba plakanın altındaki küçük siyahlık nedir.

siyah kısımları fosfor beyaz şerit çekmiştik o kalkmış düzelttik siyahlık kalmadı orayı rutuşlamayı unutmuşuz :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...