İçeriğe Yönlendir

Dalyan'dan Nağmeler

Abdülkerim Demir

Recommended Posts

Abdülkerim Demir

dsc00075600x450.jpg

dsc0287m.jpg

dsc2758.jpg

burası Dalyan'dır ve resim içindeki camiide benim camimdir

dsc1671f.jpg

dsc4356x.jpg

meşhur iztuzu sahili ve sol tarafında sulungur gölü

dsc7522.jpg

iztuzu sahilinden bir günbatımı sefası

kenann.jpg

Dalyan ile iztuzu sahili arasında kalan harikulade alan

mic8.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hemen, Dalyan nerdeymiş, nasıl gidilirmiş, nerde kalınırmış onlara baktım.. :)

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen
(düzenlendi)

Geçen hafta Salı günü iş için çok kısa bir süre oradaydım gördüğüm kadarıyla aklım orada kaldı.Bu yazki planlarda listenin başında yer alıyor :)

tarihinde Emre G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Abdülkerim Demir

:) yardımın için çok teşekkür ederim mehmet bey.

sen gelmek iste, yolu tarif ederim ben.

Hocam cennet gibi yerde yaşıyorsunuz. Allah diğer tarafta da bizi hep beraber cennetinde mukim eylesin inşallah.

amin kardeşim amin.

evet yeryüzünün cenneti diyebilirim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
:) yardımın için çok teşekkür ederim mehmet bey.

sen gelmek iste, yolu tarif ederim ben.

Ne demek Hocam.. görevim..

Gelmek istiyorum.. yoluda öğrendim sayılır.. Ama ne zaman nasip olur, Onuda ancak nasip edecek olan bilir..

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Harika manzara... İnsan bu manzarada ya şair olur ya sarhoş olur. İkisi birden daha da güzel olur :)

Yorum bağlantısı
İsmail Koçboğan

Memleketimizin cennet köşelerinden biri.... Görev yerin itibarıyla ,yaşarken cennettesin. Ben de yazları genellikle marmarise giderim malum küçük bir yazlığımız var orda. Ama kısmet olup ta dlayana gidemedik ...Ne ayıp di mi? Halbuki günlük turlar gayet de ucuz. Genellikle biz ailece Gökova/akbük dalyanına gidiyorduk. Ama söz bu yıl kısmet se sizin oralara da geleceğiz... İnşallah görüşürüz..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Hocam klavyenize sağlık, Genelde hep bu tür turistik yerlere gidince, yerleşik yerlisi ile kaynaşabileceğim , şirin aile işletmesinde pansiyonu ararım, yazın Dalyan da bu tarz bir tatil neden olmasın ki? Kapıda fordlar, gece mangal, sabah uzun kahvaltı, çimlerde oyanyan çocuklar, gündüz tekne turu :B)

Yorum bağlantısı
Zafer Ofli

Geçen sene korikos örenyerine gitmiştim görev icabı gerçekten güzel bir yer ama biz her zamanki gibi değerini bilemiyoruz. Bu sene belki örenyerinin bilet gişesi değiştirilecek o zamanda gidebileceğim. Oraya gitmeyi düşünen herkes örenyerinede mutlaka gitsin

Yorum bağlantısı
Onur Demir

1993-1994 yıllarında Köyceğizde Babamın Görevi dolayısıyla bulunmuştuk. O zaman Bu zamandır yazları fırsat buldukça gideriz oralara.

Köyceğiz, Dalyan, Ekincik koyu, İztuzu plajı, Kaplıcaları, Kanalları ile Süper bir yerdir...

Bunlarda Benim GEçtiğimiz yaz çektiğim fotoğraflar.

Yorum bağlantısı
Abdülkerim Demir
Memleketimizin cennet köşelerinden biri.... Görev yerin itibarıyla ,yaşarken cennettesin. Ben de yazları genellikle marmarise giderim malum küçük bir yazlığımız var orda. Ama kısmet olup ta dlayana gidemedik ...Ne ayıp di mi? Halbuki günlük turlar gayet de ucuz. Genellikle biz ailece Gökova/akbük dalyanına gidiyorduk. Ama söz bu yıl kısmet se sizin oralara da geleceğiz... İnşallah görüşürüz..

gelirseniz mutlaka beklerim. kanalın başındaki camideyim. ;)

Hocam klavyenize sağlık, Genelde hep bu tür turistik yerlere gidince, yerleşik yerlisi ile kaynaşabileceğim , şirin aile işletmesinde pansiyonu ararım, yazın Dalyan da bu tarz bir tatil neden olmasın ki? Kapıda fordlar, gece mangal, sabah uzun kahvaltı, çimlerde oyanyan çocuklar, gündüz tekne turu :)

tam istediğiniz yerler var. kanalın başında, antik mezarlar karşınızda, çocuklar çimenlerin üzerinde oynarken uzun uzun kahvaltınızıda yaparsınız. halk ile içiçe.

zaten benim ford genelde camimin karşısındaki park alanında durur akşama kadar.

neden olmasın ki. . .

onur bey benden iyi gezmişsiniz siz buraları. daha gidemedik bi delikli adaya.

Yorum bağlantısı
Mustafa Baş

Güzel Muğla'mızın güzel yerlerinden birisi daha...

Yorum bağlantısı
Serkan Öz

Bu yaz gitmek istediğim o kadar çok yer var ki.. İspanya'dan Van'a Doğubeyazıt'a, Mardin'den Olimpos'a...

Bakalım hangilerine gidebileceğim..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

1-Muğla

2-Balıkesir

3-Çanakkale

4-İzmir

5-Tekrar Karadeniz

6-Güneydoğu

Benim çocuklar bir an önce büyümeli :D

Yorum bağlantısı
Bahtiyar Aydoğdu
gelirseniz mutlaka beklerim. kanalın başındaki camideyim. :)

tam istediğiniz yerler var. kanalın başında, antik mezarlar karşınızda, çocuklar çimenlerin üzerinde oynarken uzun uzun kahvaltınızıda yaparsınız. halk ile içiçe.

zaten benim ford genelde camimin karşısındaki park alanında durur akşama kadar.

neden olmasın ki. . .

onur bey benden iyi gezmişsiniz siz buraları. daha gidemedik bi delikli adaya.

bende begeniyorum dalyanı gerçekten bizim gibi denize hasret kişiler için bulunmaz yer burası :-))

Yorum bağlantısı
Abdülkerim Demir

ayrıca osmanlı padişahlarının sıkça gelmesiyle adını aldığı, su sıcaklığı 41 derece olan sultaniye kaplıcaları.

cilt bakımı için dünyanın bir çok ucundan akınına uğrama sebebi olan kaplıca suyundan oluşan orijinal çamur. vücudunuzun her yerine sürüyorsunuz, yarım saat bekliyorsunuz, kuruduktan sonra yıkadığınızda gerçekten cildinizdeki farklılığı gözlerinizle göreceksiniz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...