İçeriğe Yönlendir

Ebay.co.uk Shipping

Okan Torun

Recommended Posts

Okan Torun

Ebayden bir kaç ürün takip ediyorumda. Örneğin satıcı vites körüğü için kargo bedelinin 4€ olduğunu söylüyor bu kadar uygun olması normal mi? yada shipping haricinde başka masraflarıda olacak mıdır? Ebay'den hiç alışveriş yapmadığım için bilmiyorum açıkcası. yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İngiltereliler genelde adi posta ile gönderir.. Ama adı gibi adi değildir.. 1 haftada adi posta ile elime ürün ulaştığına şahidimdir..

Link verirsen bakarım..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Körük sorunsuz gelir..

Diğeri için satıcıyla irtibata geçmeli ve Türkiye'ye gönderimi için ikna etmelisin..

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

hiç problemsiz gelir ptt ile kapınıza teslim. eğer bulunamazsanız en yakın ptt şubesine bırakılır. 1 hafta içerisinde almazsannız eğer iade için geri gönderilir.

Yorum bağlantısı
Ali Can Savaş

Türkiye'ye gönderisi olmayan satıcı ile temasa geçtim. Göndereceğini söyledi. 5 günde kapıma geldi direksiyonum. Royal Mail standart ile yolladı.

Yorum bağlantısı
Halil Gecegörür

Vites körüğüne topuz ve alt çerçeve dahil değil, haberiniz olsun, sadece deri körük gönderiyor... Ayrıca posta masrafı az değil, fazla bile sayılır.

Yorum bağlantısı
Okan Torun
(düzenlendi)

biliyorum dahil olmadığını ama 8

tarihinde Okan Torun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Barış Çelik

arakaşlar o zaman bende varım toplu isteyelim

Yorum bağlantısı
Okan Torun
(düzenlendi)

arkadaşlar ben sipariş vermeden isteyen arkadaşlarada getirelim dedim ama şimdi toplu sipariş veririz bir sorun çıkarsa zor olacağını ve birde toplu siparişten sonra tekrar kargolara para ödeyeceğimizi düşünerek 1 tane siparişini verdim 30tl kargo dahil ödedim. bakalım eğer sorunsuz bir şekilde ulaşırsa istediğimiz kadar söyleriz.

tarihinde Okan Torun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Barış Çelik
arkadaşlar ben sipariş vermeden isteyen arkadaşlarada getirelim dedim ama şimdi toplu sipariş veririz bir sorun çıkarsa zor olacağını ve birde toplu siparişten sonra tekrar kargolara para ödeyeceğimizi düşünerek 1 tane siparişini verdim 30tl kargo dahil ödedim. bakalım eğer sorunsuz bir şekilde ulaşırsa istediğimiz kadar söyleriz.

tamam okanım hayırlısı sorun çıkmamasını isteriz tek temennimiz bu gelsin bakalım sonrada biz veririz sipariş

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Okan Torun

arkadaşlar körük bugün itibariyle ptt kargo aracılığıyla ulaşmış. ulaşmış diyorum çünkü mersinde değilim ama eve bırakmışlar. yani 7 gün sonra ulaşmış oldu. henüz inceleyemedim. salı günü mersinde olucam o zaman kalitesi hakkında da yorum yaparım. istanbuldan isteyecek arkadaşlara daha çabuk geleceğini sanıyorum :D

Yorum bağlantısı
Barış Çelik
arkadaşlar körük bugün itibariyle ptt kargo aracılığıyla ulaşmış. ulaşmış diyorum çünkü mersinde değilim ama eve bırakmışlar. yani 7 gün sonra ulaşmış oldu. henüz inceleyemedim. salı günü mersinde olucam o zaman kalitesi hakkında da yorum yaparım. istanbuldan isteyecek arkadaşlara daha çabuk geleceğini sanıyorum :s

sen bir incele kardeşim bir bakalım montajını yap hele bir :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...