İçeriğe Yönlendir

Araç için buzdolabı

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Arkadaşlar yazın Bartın Bozköy'e çadır kurmaya gidicem. 10 gün kalacağım için araç içi buzdolabı almayı düşünüyorum Koçtaşta bir tane buldum linki aşşağıda düşüncelerinizi ve alternatifleriniz varsa paryaşırsanız sevinirim. En önemlisi bu aletler araç içinde çalıştığı vakit akü üzerinde etkisi nedir, bir günde aküyü bitirirmi ?

Ezetil araç içi buzdolabı: http://www.koctas.com.tr/U/Ezetil-Oto-Buzl...-lt/44887?R=242

Yorum bağlantısı
Sercan Temel

Burada da çok çeşit var isterseniz birde buradan bakın...

Tıklayın...

Yorum bağlantısı
Mert Kırca

Konusu açılmışken sorayım, büroda kullanmak için küçük ve ekonomik bir soğutucuya ihtiyacım var benimde.

Bu tür araç buzdolaplarını büroda kullanabilirmiyim?

Yorum bağlantısı
Sercan Temel

Bu tür dolaplar o kadar verimli değil bence büro türü yerlere tezgah tipi soğutucular var onlar daha uygun olur...

Yorum bağlantısı
Mert Kırca
Bu tür dolaplar o kadar verimli değil bence büro türü yerlere tezgah tipi soğutucular var onlar daha uygun olur...

Evet tezgah tipi soğutucular daha iyi mutlaka ama bunların da fiyatı ve küçük olması daha iyi.

İşyerimizde çay ocağı olmadığı için meşrubat tarzı bişeyleri saklamak ve soğuk tutmak için uygun olabilir diye düşünmüştüm.

Teşekkürler cevabınız için.

Yorum bağlantısı
Sercan Temel

Araç için daha önceden soğutulmuş içecekleri muhafaza için uygun olabilir, ama sıfırdan soğutmak için istediğiniz verimi alamayabilirsiniz...

Bu tür dolaplarda soğutucu kompresör yok yüzden fazla bir verim beklememek lazım zaten fiyatlarından da anlaşılacağı gibi...

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Arkadaşlar yazın Bartın Bozköy'e çadır kurmaya gidicem. 10 gün kalacağım için araç içi buzdolabı almayı düşünüyorum Koçtaşta bir tane buldum linki aşşağıda düşüncelerinizi ve alternatifleriniz varsa paryaşırsanız sevinirim. En önemlisi bu aletler araç içinde çalıştığı vakit akü üzerinde etkisi nedir, bir günde aküyü bitirirmi ?

Ezetil araç içi buzdolabı: http://www.koctas.com.tr/U/Ezetil-Oto-Buzl...-lt/44887?R=242

Bir tane invertör vereyim, 3-5 tasarruflu ampülü yakar oralarda.... :D

Yorum bağlantısı
Nuri Başer

Elektrik aksamı yanan birkaç araba duydum bu araç içi buzdolapları yüzünden.. (sigortayı da yakmamış nasıl olduysa).. ilaç mümessili bir arkadaş anlatmıştı, dolap yanınca arabaya sinen fiber yanığı kokusu aylarca çıkmamış.. dikkatli yaklaşmakta ve araştırmakta fayda var.. bir de PRC virüsü kesin bunlara da bulaşmıştır.. Made in Çayna, araya kayna.. :D

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Sani Gerşon

Peltier teknolojisi bu da bildiğim kadarıyla. Kola soğurken siz ısınacaksınız :f1:

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

5 dakikada 8'C 'ye düşürüyor demiş. Fake sanırım. Zaten 19 liralık ürün. Onun içine ne evaparatör ne kandanser nede klima kompresörü sığar. Sığsada o para olmaz :f1:

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

1 kutu kola için milyarlık laptopu riske atmaya değmez. :f1:

Yorum bağlantısı
1 kutu kola için milyarlık laptopu riske atmaya değmez. :f1:

Usb portuna hdd diskler bile ilk takılırken zarar verebiliyor kaldıki bunlar vermesin.Adaptör ile kullanın içiniz rahat olsun.Kademeli amperi iyi olan ve çeşitli uçlara sahip adaptörler gayet uygun fiyatlara artık bulunuyor tavsiye ederim.Mümkün ise harici diskleri bile adaptörlü olanlardan bulup almaya çalışn şiddetle tavsiye ederim. :)

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Çadır kurmak için Fethiye Katrancı Koyu'na gidilir.orada günlük 5 liradan tam boy dolap kiralanır :f1:

aka bir yana bu tarz ürünlerin soğutma performansı kötü.soğuk bir ürünü koyarsanız serin tutmaya yetiyor sadece.araba içinde kapladıkları hacimle iç hacim arasında dağlar kadar fark var.

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...