İçeriğe Yönlendir

Havalı korna

Okan Yeşim

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

facebookta geçziyor bu video :D arkadaş bana atmış 140 liraya stebel la cucaracha :rofl: başka melodiler yaplabiliyor bende havalı korna vardı ama 3 yollu idi bu 5 yollu çok deli bir şey dün bende çok araştırdım bunu ama o kdar boruyu ve kompresörünü koyacak yer yok :rofl: çamurluğun altında duruyordu bende sudan geçince sorun yapıyor diye kışın söktüm

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Kemal Korkmaz

Ford Focus'a 6 borulu Baba korna olurmu takan varmı acaba? Alacam ama olurmu olmazmı karar veremedim .

Yorum bağlantısı
Uğur Aksoy

polis yakalarsa cızzz.

havalı korna yasaktır,hatta korna çalmak yasaktır,ama bizim gibi geri kalmış ülkelerde araçlar ve yayalar sesle ve ışıkla dürtülmekten anladığı için ,legal bir uygulama olmuş ,avrupada ,amerikada gereksiz ( acil durumlar ) korna çalmak yasaktır.

şehir içinde kalp hastası ,küçük bebek ,hamile bayanların yanında korna çalmak tehlikelidir.

video da görünen bitirim minibüscü ve onu dandik telefonuna çeken velet tam sopalıktır :flowers:

Yorum bağlantısı
Uğur Aksoy

konu havalı korna olunca ,dövmekle bitmeyecek adam olunca hazır bende bir video ekledim ,minibüscü gecenin bir vaktinde yaşamsal alan içinde başka bir küçük egosunu tatmin ediyor ,aragaz veriyor ,havalı korna çalıyor. ara gaz bizim kamyonculara ve minibüscülere mahsus ne işe yarıyorsa :flowers: sanki 70 li yılların diesel motorlarını kullanıyorlar ,amelelikten başka bir şey değil..

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Aracına takan varmı bu kornayı bir problem oluşturuyormu onu bilmek istiyorum. Gerisini biliyorum rahatsızlık vermek amacıyla kullanmıycam...

Yorum bağlantısı
Ferhat Genç

ben de normal ferrari kornası mevcut. en güzeli de o zatan. hem serbest polis bişey diyemiyor.

bu arada şu linke de bir göz atın. Ford aragaz show :flowers::p
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...