İçeriğe Yönlendir

Fiesta yol bilgisayarı

Evren Erakçora

Recommended Posts

Evren Erakçora

Arkadaşlar 2009 fiesta da yol bilgisayarı bildiğim kadarı ile anlık tüketimi göstermiyor. Şimdi ben ort tüketimi sıfırlamak için düğmeye uzunca basıyorum sınıflanıyor. Peki trip diye tabir edilen kısa mesafe göstergesini nasıl sıfırlayacağım , uzun sre basıyorum sıfırlanmıyor. Bir de arabayı ilk çalıtırdıımda radyo bazen ilk frekansı kaybediyor yeniden arama yapmak gerekiyor bunu neden oluyor :) Bir de sanırım benim sağ pencere camı çok yavaş kapanıyor motor kasıyor, sanırım bir problem var ne dersiniz.

Yorum bağlantısı
Mesut Solmaz

merhaba ekrandaki sıfırlama tuşuna basarsanız sıfırlanır sinyal kolu üzerindeki tuş günlük kilometreyi sıfırlamaz

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Ekran sıfırlama düğmesine nerede ben göremedim:) Otomanyak olarak ben bulamadıysam Ford un daha açıklayıcı yapması lazım sanırım bu düğmeleri. (Belki 40 çeşit araba kulladım . El kitabı da çok kötü)Araç yeni kasa fiesta .

Yorum bağlantısı
Sercan Temel

Günlük km göstergesi üzerinde iken sinyal koluna birkaç saniye basılı tuttuğunuz takdirde sıfırlama yapar.

Yorum bağlantısı
Fırat Tarman
Ekran sıfırlama düğmesine nerede ben göremedim:) Otomanyak olarak ben bulamadıysam Ford un daha açıklayıcı yapması lazım sanırım bu düğmeleri. (Belki 40 çeşit araba kulladım . El kitabı da çok kötü)Araç yeni kasa fiesta .

Devir göstergesinin altında. Dikkatle bakmadan görülemesin diye oraya konmuş :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...