İçeriğe Yönlendir

2001 Ghia Direksiyon

Evren Ulusoy

Recommended Posts

Evren Ulusoy

Farkettim ki direksiyonu hep sol kenarından tutuyormuşum, oradaki deri kaplamanın üst kısmı kalkmış, yapış yapış bişey oldu

bunu kurtaracak bir yöntem var mı ? ne yapacağız ?

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

en ekonomiği direksiyon kılıfı..güzel görünümlü ve yakışıklı olanlardan bulunursa tabiki...

deri direksiyon kaplatmanın maliyeti:150 tl ortalama istenilen fiyattır..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Magirus minibüslerde olurdu ya halada var görüyorum hani sedef kaplama derler.İşte sedef ve onun gibi değişişk renklerde kaplamalar yapıyorlar.Deri üzerinede uygulanıyormuş.Bir tanıdığım yaptırmış 30 lira verdim demişti.Baktım işçilikte çok güzeldi.Ama sonra tekrar deriye dönüş olurmu olmuyormu onu bilmiyorum..

Yorum bağlantısı
Evren Ulusoy

Bozulan alana topuz mu taktırsam magurus tarzı :) vitesi de içinde örümcek deseni olan saydam bi topuzla değiştireyim :good1:

anlaşıldı o bölge iş açacak başımıza tıpış tıpış sanayiye...

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

amma yaptın sende ayhan..taxi,ci arabası gibi doğan,şahin gibi olur arabanın direksiyonu sedef kaplama yapılırsa.. :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Evet ama sedef yaptırmıycak maun kaplamada yapıyolar yani ucuz yollu ve araç içine uygun bir çözüm..Araç ghia olduğuna göre maun kaplama olabilir.Yapanlar gerçekten güzel yapıyolar..

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

bahsettiğinde olur.. :)

ama ben işin içindeyim ekonomik olsun düşünülüyorsa direksiyon kılıfı..kalıcı olsun isteniyorsa tekrardan yeni deri kaplama daha iyi ve estetik görünümlü olacaktır...

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Benim önceki arabam Concorde' un direksiyonunun sadece yarısı deriydi.Zamanında 300 lira para istemişlerdi deriyi söküp yeniden yapmak için.Şimdi olsa düşünmeden yeniden kaplatırdım.

Yorum bağlantısı
Guest Yunus G

evet aynı sorun bendede var yenisini veya kaplatma için istanbulda tavsiye edebilceğiniz yer varmı acaba

Yorum bağlantısı
Bahtiyar Aydoğdu
evet aynı sorun bendede var yenisini veya kaplatma için istanbulda tavsiye edebilceğiniz yer varmı acaba

bende de aynı sorun gecen uzun yola gittigimde terden elime boyası geçti...

Yorum bağlantısı
Özgür Temiz

ben kullanırken genelde sol elım dreksıyonda sag elım vıteste gıderım artık sol elımı koydugum yerın plastıgı uste cıktı ve vıtesın de plastıgı gösukuyor yazıları bıle okunmuyor arkdaslar artık degıstır su vıtsele dreksıyonu dıyorlar onlara ınat degıstırmıyorum :D:D

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
İlker Kadılar

Deri direksiyonu uzun zaman kullanmak için bakım yapmakda şart

Nemli bezle kirini temizleyip krem şeklinde deri bakım ürünleriyle beslemeli. Ben herhangi bir nemlendirici el kremiyle yapıyorum:)

Deri direksiyonun ömrünü kısaltan:Eldeki ter, Parmakdaki yüzük ve Güneşin deriyi kurutmasıdır..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...