İçeriğe Yönlendir

Bu fotolar da benden olsun

Ali Gürsoy

Recommended Posts

Ali Gürsoy
Lokman Ceritlioğlu

Ali çok güzel bu adanalı dizisinde kahvaltı yaptıkları yermi acaba.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
Ali çok güzel bu adanalı dizisinde kahvaltı yaptıkları yermi acaba.

izlemediğim bir dizi abi :D daha doğrusu fırsat bulamıyorum :D

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

kahvaltı varmı burada hanıma bir süpriz yapayım yarın oraya götüreyim :D birde güzergah nasıl abim rivanın içindemi burası?

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
kahvaltı varmı burada hanıma bir süpriz yapayım yarın oraya götüreyim :D birde güzergah nasıl abim rivanın içindemi burası?

biz genelde anneler gününde gidiyoruz buraya abi kahvaltı varmı bilmiyorum içkisiz kendin pişir kendinye yerlerinden oluşan biryer. yer tarifi olarak polonez köy riva tarafları ama tam güzergahı bilmiyorum abi teyzem keşfetmişti burayı .

yani Ali Bey siz demek istiyorsunuz ki !!! ben bu gün fotoğrafta gördüğünüz yerde harika bir gün geçirdim.

sizd bakın bakında çatlayın mı demek istiyorsunuz ? :D

şaka bi yana çok hoş bir yermiş.

busene daha gitmek kısmet olmadı ama bu yaz geneli hafta sonları olacağım mekanlardan biri burası geçen sene gitmiştik en son :D

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

sağol alicim teşekkürler, arayan mevlasınıda bulurmuş belasınıda :D yarın bakacaz artık.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
sağol alicim teşekkürler, arayan mevlasınıda bulurmuş belasınıda :D yarın bakacaz artık.

estafurllah abi . ama mükemmel bir yer gerçekten kayık ta kiralanıyor bitarafı oturacak yerler derenin karşısı boylu boyunca tarlalarla kaplı

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
yarın Allah kısmet ederse gidicem abim.

yeni fotolarıda senden bekliyoruz abi ozaman :D

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

çok güzel bir yer burda forum toplantısı süper olurdu :D

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
çok güzel bir yer burda forum toplantısı süper olurdu :D

olabilir aslında en az 5 -6 tane ayrı ayrı yer var. galiba bizim gittiğimiz yer teyzemin tanıdığı arayıp toplu bir indirim de yapılabilir gerçi herşeyi dışarıdan götürebiliyosun sadece mangal alsak yeter bize :D

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

o zaman havalar hazır ısınmaya başlamışken güzel bir mangal eşliğinde forum toplantısı süper olur :D

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
o zaman havalar hazır ısınmaya başlamışken güzel bir mangal eşliğinde forum toplantısı süper olur :D

e ozaman fırsatları değerlendirelim abi :D

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Ali bizi Rivaya götüremez :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :good1::selo::);):p:)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

alinin bahsettiği yeri buldum arkadaşlar gerçekten mükkemel bir yer hanımla ben kahvaltı yaptık toplam 20 tl. verdim.

adresi: beykoz/değirmendere mah./ paşamandıra köyü. burda sırasıyla baya piknik yeri var ilgilenenlere.

degirmendere26.th.jpg

degirmendere11.th.jpg

degirmendere21.th.jpg

degirmendere31.th.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

bu resimleri gördükten sonra bir piknik organizasyonu fena olmazdı diye geçti içimden :)

bulmana sevindim abi zira ben busene yanlız gitsem bulmakta güçlük çekebilirdim .

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

ali bende navigasyon var onun yardımıyla bulduk sana gerçekten çok teşekkürler yoksa buradan haberimiz olmazdı.

internet adresi: http://www.lalezarpiknikyeri.com eğer link adresi vermek yasaksa yönetici arkadaşlar silebilirler :)

degirmendere51.th.jpg

degirmendere81.th.jpg

degirmendere271.th.jpg

degirmendere161.th.jpg

bu kadar foto yeter heralde yoksa mehmet bey bizi kovalamasın ;)

tarihinde Lokman Ceritlio?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

kuş cıvıltılarına bayılacaksınız çok saka var galiba değişik bir ortam.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Sercan Uçar

Ben rivanın müdavimlerindenim devamlı gıdıorum oraya ama rıvanın merkezınde bı küçük ormanlık alan gıbı bı yer var bu derede tam yanında kalıo kucuk sandal baglamak ıcın bı yer yapmıslar orda oturup %5 alkolumu yudumlamaktan keyif alıyorum sakinleştirio

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...