İçeriğe Yönlendir

2000 Explorer yazılım

Murat Korumaz

Recommended Posts

Murat Korumaz

Akadaslar hıc bır servıste aracıma uyan yazılımı bulamıyorum bıldıgınız bı yer var mı?

2000 5000 V8 elerındekı yazılımlar ya 4000 ya da 3000 V6 yazılımları arızaları goruyorlar ama yenı yazılım ya da ayarda sorun cıkıyor.

Yorum bağlantısı
Murat Korumaz

acmaya calısayım sımdı sevıse gıttıgımızden makneye bır kablo sokuyorlarya abı o kablo ıle baglandıklarında elerındekı yazılım ford ıcın var yanlız ford 4000 yada 3000 v6 ıcın yazılımlar var yanı 5000 v8 ıcın yok bu yazılımla gırıle bılıyor beyne ve agrızalar gorune bılıyor ve restleme yapıla bılıyor fakat motorun verımlı calısısıp calsımamıs ve okudugu degerler v 6 ya uygun yapmaya calıstıgı ıcın tam randuman vermıyor bırde benım eskı araclarımda sureklı yenı yazılım cıkardı beyın ıcın yanma mıktarı yada dıger calısma kosullarıyla ılgılı verıler deyıstırılıyordu mutlaka bundada ona benzer bıseyler olmustur 8 senede dıye dusunuyorum bılmem yeterlı acıklama oldumu caglar bey yanı ben bukadar anlata bılıyorum :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bu konu araçtaki beynin yazılımı ile ilgili değil, bağlayan yerin bilgisayarındaki yazılım ile alakalıdır, araç beyin yazılımlarını bilgisayar gibi düşünmeyin. Yetkili servis dışındaki muhtelif marka cihazlarda yapılan en yoğun hata, ellerindeki yetersiz yazılımı itiraf etmeyip, araçta kusur aramalarıdır, veya lisansız makina kullanıp, güncellemeyi elden ele dolaşan dvd lerle yapmalarıdır.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Serkan Çok
(düzenlendi)

merhaba

ankarada olsaydınız size Tuna Garajını tavsiye edecektim

konu hakkında bilgililer ve her araç için kullandıkları diskler var

benim makinayada bir ara yükleme yapmışlardı.

saygılarımla.

tarihinde Serkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 4 yıl sonra...
Fehmi Fındık

Murat kardeş sana ve çağlar arkadaşa katılıyorum maalesef bende zaman zaman bu resetleme işleminde sorunlar yaşadım adamların kullandıkları makinalarda güncel yazılımlar yok var olanlar çok az ama var İstanbulun neresindensin bilmiyorum ama ben Avrupa yakasında beykent san.sit.Bir çogunda güncel durum var ve benim sorunuma burada çözüm buldum

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...