İçeriğe Yönlendir

Motor suyu eksilmiyor

Özgür Temiz

Recommended Posts

Özgür Temiz

arkadaslar aracımın motor suyu hiç eksilme yapmıyor acaba bi sorun olmuş olabilirmi yani en az su eksilten arac bıle tahminen eksiltir dıye dusunuyorum suyunu ama hiç eksilmiyor acaba borular falan tıkanmıs olabilrimi yoksa su motora gitmiyor olabilirmi neredeyse senede bir motor suyu tamamlıyorum biraz enteresan değilmi???

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
Ben 4-5 yıldır ford kullanıyorum. Daha hiç radyatör suyu eklemedim. Kapalı sistem olduğu için kaçırmaması, eksiltmememesi normal. Eksiltmesi sıkıntı doğurur.

+ FB

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

HÖ? Motor su eksiltmemesi gibi bi sorun mu olur yahu? Benimki de içinde su bırakmıyor. :)

Yorum bağlantısı
Yavuz Özdoğan
HÖ? Motor su eksiltmemesi gibi bi sorun mu olur yahu? Benimki de içinde su bırakmıyor. :)

selamlar! bende de su sürekli bitiyor acaba motor özelliklerinden mi?

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Suyun çok eksilmesi bi sorunun işaretçisidir. Büyük ihtimal hortumlardan birinde kaçak vardır. Eğer hortumlar sağlamsa,su deposu veya daha kötüsü üst kapak contasından kaynaklanabilir. Sağlıklı bi sistem kapalı olduğundan eksiltme olmaması gerekir.

Yorum bağlantısı
Özgür Temiz

ama cıdden merak ettım yanı kendımı bıldım bılelı su koymadım dıyebılırım yanı havalar falan sıcak hıc olmadı eksıltmesı lazımdı demekkı normalmiş:D:D

Yorum bağlantısı
Sezgin Geridönmez

3 ayda bir 1-2 çay bardağı kadar ekliyorum. Bir yerden minnacık bir kaçağım var ama bulamıyorum.

Yorum bağlantısı
Şükrü Yıldızdal

Alalılı 5-6 ay oldu daha su ekleyemedim. :lol2:

Yorum bağlantısı
Mazhar Uzun

2005 model benden öncesini bilmiyorum 2 senedir bende motor suyunda (antifriz) hiç eksilme görmedim

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Benimki 9 senedir hiç eksiltmedi,hatta kazada radyatör hasar aldı ama yinede delinmemişti,değişmese hala fabrika suyunu kullanıyor olacaktım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...