İçeriğe Yönlendir

6000 CD2de aux butonunuz varsa nasıl mp3 player eklersiniz

Ergin Şendağ

Recommended Posts

Ergin Şendağ
hayırlı olsun abi

sagolasın çağlarcım yardımın için

Güle güle kullan...

Mehmet abicim sagolasın... senin "de get çabuk al !" sözünden sonra korktum; hemen aldım !

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ
İnşallah sorunlu bişey değildir.. yoksa kendimi kötü hissederim... :)

Canın sağolsun abi. Ne demek estağfirullah. Her şeyi dediğin gibi denedim ama 2.el bu. Hayırlısı

usta kart yazdı. Garanti verdi. Bir şey çıkarsa ücretsiz servis dedi. Zaten kendisi tamirci... Hayırlısı...

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

400 dedi, 300 e aldın öylemi hocam, bende bir makineye bakıyorum., pazarlık edermisin benim için... :crazy:

Hayırlı olsun, güle güle kullan, mp3 te Vivaldi, Mozart dinlersin artık... :)

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ
400 dedi, 300 e aldın öylemi hocam, bende bir makineye bakıyorum., pazarlık edermisin benim için... :)

Hayırlı olsun, güle güle kullan, mp3 te Vivaldi, Mozart dinlersin artık... :)

asıl pazarlığı yaşar usta iyi yapar ama tabi ki senin için de denerim...:crazy:

sagolasın gelirken bayaa sesi açıp tüm CDleri denedim, maaşallah şimdilik iyi..

okuldaki haylaz çocuklardan sonra başka ne dinlenir ki ! :)

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ
(düzenlendi)

evet sanki (maaşallah) kırk yıllık dost gibi bir anda anlaştılar..şimdi bi navigasyon da koysam arabaya yakışır mı acep?

şöyle 2.el 100 TL lere bulsam vs, dia sa da indirimde 179 idi geçen hafta galiba basit bi modeli

tarihinde Ergin ?en tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ
navigasyonu nereye koymayı düşünüyosun abi?

bilmiyorum ki Çağlarcım, cama tutturulanlar fena değil (taksiciler de gördüm), ama gece kaldırmak gerekir herhalde...peki elektriğini nerden alıyor alet?

Yorum bağlantısı

benim gördüklerimin geneli sarjlıydı abi.çakmaklıktan sarj oluyorlar.bunun gibi bişey yapılsa güzel olur abi

fordcmaxauf.jpg

fordcmaxzu.jpg

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ

bu orjinal dimi? yeri özel hazırlanmış..bence superrr!

dur bakalım Fatihden de bi fikir çıkar yakında..bakarsın hep beraber modlarız navi'leri..

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

bunu internette bulmuştum abi.bende çok beğendim ama orayı kesmek düşündürürdü beni.belki sürücünün önündeki plastik kısım (açılan gözün sürücü tarafındaki açılmayan kısmı) kesilip oraya koyulabilir.

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

bu şekildeki bi ürün benim dediğim yere açılıp kapanacak şekilde takılabilirse çok güzel olur.o parça kesilip yerine bu açılıp kapanacak şekilde koyulsa üzerinede kesilen plastik parça yapıştırılsa bütünlükte bozulmaz.ama olurmu bilmem biraz araştırmak lazım

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ergin Şendağ

Arkadaşlar Zaim ustaya uğramıştım, güzel bi cihaz gördüm ilgilenenler varsa...

ZETEC DTM 650- Navigasyon + bluetooth + handsfree + TV + DVD + VCD + Mp3 + SD card okuma + 6.5 inch ekran

+çerçeve (ford uyumlu) + tv anteni + navigasyon anteni + montaj = fiyat 1500 TL

full garantili...

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ

sony CD mp3 ün sesi çok güzel hakikaten...sagolsun arkadaşların tavsiyesiyle almıştım....3-4 çeşit CD yaptım ayrı ayrı tarzlarda..şarkıları bi internet kafeden seçerek DVD'ye kaydettirdim (dinleme amaçlı tabi ki, dinledikten sonra silecem; ticari değil !)

Örneğin "travelmix" adında yaptığım bi CD'ye yaklaşık 200 mp3 koydum...sevdiklerimi 120 ye kadar tek tek numaralandırdım, ama cd yi takınca 1 den başlıyor sonra 10 a atlıyor sonra da 100 e gidiyor (shuffle_rastgele kapalı olduğu halde) 100 den sonra başlıyor 101-102-103 şeklinde devam etmeye...geri alınca ise tek tek devam ediyor sırayla !!! Sırasıyla yerleştirmiştim Nero'da yazdırırken ama 1 den sonra cd de nedense 10 geliyor..

kalan 80 mp3 için 2 dosya daha yaptım, biri kızımın sevdiği şarkılar vs. Dosya içersinde taramak, diğer dosyaya atlamak çok kolay gerçekten.

Display menusunden "optimize all" ile daha kaliteli ses alabildim, rock-classical-pop ile değil...

Aux çıkış aparatı servisde hazırda yokmuş...otosandan geliyor 60 küsür, montajıyla 70-80 tutar herhalde...ama şu an gerek yok sanki

tek sorunumuz; gündüz yazıların okunma düzeyi SIFIR...hiç okunmuyor !

kitapçığı hangi sitede vardır acaba bilen var mı??

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Örneğin "travelmix" adında yaptığım bi CD'ye yaklaşık 200 mp3 koydum...sevdiklerimi 120 ye kadar tek tek numaralandırdım, ama cd yi takınca 1 den başlıyor sonra 10 a atlıyor sonra da 100 e gidiyor (shuffle_rastgele kapalı olduğu halde) 100 den sonra başlıyor 101-102-103 şeklinde devam etmeye...geri alınca ise tek tek devam ediyor sırayla !!! Sırasıyla yerleştirmiştim Nero'da yazdırırken ama 1 den sonra cd de nedense 10 geliyor..

Türkçesi nedir bu travelmix'in ? Seyahat karışıkmı? :D

Parça numaralarını 001, 002, 003 şeklinde verirsen olması gerekiyor..Tek numaraları anlamaz nero.. :lol2:

Ben en başta söylemiştim bu sorunu...Bilerek aldın sayılır hocam... :p :lol2:

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ
(düzenlendi)
Türkçesi nedir bu travelmix'in ? Seyahat karışıkmı? :D

türkçesi "uzun yolda uykun gelmesin", "çorba" gibi karışık yaptım ki aynı tarz melodiler ninni gibi uykumu getirmesin diye

ça numaralarını 001, 002, 003 şeklinde verirsen olması gerekiyor..Tek numaraları anlamaz nero.. :lol2:

001,002 fikri çok mantıklı...tekrar kaydettiğimde deneyecem bakalım...

Ben en başta söylemiştim bu sorunu...Bilerek aldın sayılır hocam... :p :lol2:

evet mp3 olsun da önemli değil dedik ama bu kadar görünmez olacağını hayal edememiştim...var mıdır ışıkların çözümü acaba?

SORU: Teybin kullanma kılavuzu hangi websitesinden bulunabilir?

tarihinde Ergin ?enda? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Hayrettin Gücin

ergin bey kullanım kılavuzu bulmdunuzmu bilmiyorum. bulamadınızı ise buyrun burdan bakın birde 5600 marka 1.870.000 kullanıcı kılavuzu var burada inşllh bulursunuz

Yorum bağlantısı
Gökhun Lekesiz
sony CD mp3 ün sesi çok güzel hakikaten...sagolsun arkadaşların tavsiyesiyle almıştım....3-4 çeşit CD yaptım ayrı ayrı tarzlarda..şarkıları bi internet kafeden seçerek DVD'ye kaydettirdim (dinleme amaçlı tabi ki, dinledikten sonra silecem; ticari değil !)

kalan 80 mp3 için 2 dosya daha yaptım, biri kızımın sevdiği şarkılar vs. Dosya içersinde taramak, diğer dosyaya atlamak çok kolay gerçekten.

Display menusunden "optimize all" ile daha kaliteli ses alabildim, rock-classical-pop ile değil...

Aux çıkış aparatı servisde hazırda yokmuş...otosandan geliyor 60 küsür, montajıyla 70-80 tutar herhalde...ama şu an gerek yok sanki

kitapçığı hangi sitede vardır acaba bilen var mı??

Ergin bey numaralandırma yaparken 100ün katları kadar parça sayısı olan bi cdde ilk parçaya 1 değil 001 10. parçaya 10 değil 010 olarak parça numarası verirseniz sorununuz çözülür. Aux çıkışı için standart aux kablosunu teyp soketine lehimlettim. Soketin ucunu da torpidonun içine çektirdim ben. Gerektiğinde torpidodan kabloyu çıkarıyordum ve iPodumu bağlıyordum. Kablo dışarıdayken toprido kapağı kapanıyordu. Bu işlemin maliyeti kablo dahil 20 TL idi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...