İçeriğe Yönlendir

Connect hoperl&#246r kapağı

Guest Fevzi G

Recommended Posts

Guest Fevzi G

Connectin arkadaki hoparlörlerin kapağı çıkmıyor. Acaba oradaki plastik parçanın komple sökülmesi mi gerekiyor? Yoksa o delikli kapak çıkıyor mu? Ben baktım ama delikli kısım da komple plastiğe yapıştırılmış gibi.

Yardımcı olurmusunuz?

Yorum bağlantısı
Naci Özkan

ben oraya 13cm pionner taktırmıştım! arkadaki plastik komple geçmeli vida vs. yok bi ucundan aşağıya doğru çekin o gelecektir zaten!

Yorum bağlantısı
Guest Fevzi G

2006 ile 2008 aynı mıdır? Çünkü ben tornavida ile açmak istedim. Tamamen birbirine yapışık. Tüm bir plastik. Nasıl bir mantık ise. Bozulunca ne yapacaktık acaba ? O aklıma geldi şimdi.

Yorum bağlantısı
Naci Özkan
2006 ile 2008 aynı mıdır? Çünkü ben tornavida ile açmak istedim. Tamamen birbirine yapışık. Tüm bir plastik. Nasıl bir mantık ise. Bozulunca ne yapacaktık acaba ? O aklıma geldi şimdi.

eğer vida girişleri yoksa dediğim mantıkla sökülecektir! evet o komple bir parça çok zaorlamadan bi ucundan başlayıp aşağı doğru çekin...

Yorum bağlantısı
Guest Fevzi G

Hayır vida yok. Bütün olarak duruyor. Şimdi delikli yerden mi asılacağım? Yoksa yuvarlağın başladığı yerden mi yapacağım? bunuda açıklarsanız.

Yorum bağlantısı
Guest Fevzi G

ek hoparlör bağlıyacağım. içerdeki hoparlörden paralel kablo almak için. (ne yazım hatası yapıyordum da sürekli değiştiriliyor. kpss sınavına girecem o kadar ders çalıştım yazım hatası yapmamam lazım. de da ları mı ayrı yazmıyorum nedir.)

Yorum bağlantısı
Naci Özkan

hoparlörün olduğu uç noktadan elinizi tavan döşemesiyle plastiğin arasına girdirerek aşağı doğru çekiniz...ek derken ne bağlayacaksınız? ek takmak yerine ordakileri iptal edip sadece yeni taktığınızı bağlasanız bence daha iyi ses alırsınız...

Yorum bağlantısı
Guest Fevzi G

takacaklarım oradailerden bile küçük hem watt olarak,hemde ohm olarak. sadece amacım sesin daha genel olarak gelmesi. 5+1 gibi..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...