İçeriğe Yönlendir

Beleşçilerden bıkan esnafın feryadı

Tayyar Karahan

Recommended Posts

Tayyar Karahan
(düzenlendi)

Bitişiğimdeki bakkalın bana göre acımasız olmuş amma birde ona sormak lazım....

grnt001tno.jpg

grnt002irq.jpg

:p:) :) :lol2: :lol2: :lol2:

Zaman zaman bende atıştırıyorum amma ben paraylada aldığım için benim yediklerimi helal etti...:)))))

tarihinde Tayyar Karahan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Tadına bakıpta almadığım ürün olmamıştır.Bazı durumlarda tadını beğenmesem bile çok az almak zorunda kaldığımı hatırlıyorum. :) Neticede her gelen geçen 1-2 tane alsa akşama kadar 1-2 kilo gider..Adamda haklı.

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
Geçende Mısır çarşısında geziyordum. Önümde bir vatandaş kuruyemişçinin önünden geçerken elini karışık kuruyemiş dolu olan bir tablaya daldırıp bir avuç aldı. Yuh dedim.

Hakikaten yuh yani..

Yorum bağlantısı
Levent Ayhan
Geçende Mısır çarşısında geziyordum. Önümde bir vatandaş kuruyemişçinin önünden geçerken elini karışık kuruyemiş dolu olan bir tablaya daldırıp bir avuç aldı. Yuh dedim.

yontulmamıza daha çok var :)

Yorum bağlantısı
Tayyar Karahan

Arkadaş komşulardan gelen tepkiler üzerine yazıları kaldırdı, sadece kiraz değil kaysı ve diğer meyvelerede koymuştu ,

çünkü o yiyen insanlar genelde birkaç kg alıyordu :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu sene benim ekip dikmediğim tarlada domates çok...

Gel bagajı doldur.. :)

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Ya 1 tane fusiondan, 1 tanede civicten sibop kapağı çalmış şerefsizler. Banada sibop kapağı lazım Söylesek gönderirmi Erkan abimiz :)

Fusionunda şeffaf çamurluk sinyalini sökmeye çalışmışlar siyah band sağolsun becerememişler. Ve bunlar emniyet müdürlüğünün önünde oluyor ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...