İçeriğe Yönlendir

Connect

Guest Fevzi G

Recommended Posts

Guest Fevzi G

arkadaşlar 20 Haziranda arabamı muayenesi var.arka merdiveni söktürüyorlarmış.ben de sıkılmıştım zaten sökmeyi düşünüyordum. nasıl sökeceğim bilmiyorum.bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Uğur Aksoy

o merdiveni ne maksat ve amaçla takılır anlamış değilim,amerikan vanlara takan vardır ama amerikan vanın tavanına 2 kişi çıksa taşır,ezilmez.

elbette bir vida vardır ,bağlantı yerlerinde,yapıştırılacak değilya.

Yorum bağlantısı
Guest Fevzi G

öyle demeyin 85 kilo olan babamı taşımışdı.daha fazlasını denemedim. ama üstüne bir şeyler koyduğumuz zaman çok yararını gördüm diyebilirim.ama her zaman olmuyor tabii.özellikle kapağı kapatırken çok rahatlık sağlıyor.çıkınca alışmak zor olacak herhalde.

Yorum bağlantısı
Uğur Aksoy

fevzi bey babanızın tavanda ne işi vardı :D

yararlı diyorsanız,tekrar taktırırsınız.

Yorum bağlantısı
Guest Fevzi G

taşınma işimiz vardı.arkadaki ikili koltuğu söküp tavana bağlamıştık. o zaman bağlamak için çıkmışdı.çıkması basit ise ve de takılması ihtiyaç olduğunda takarız herhalde

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

dikkatli inceler ve bakarsanız kesinlikle bağlantı yerlerini veya vidalarını görebilirsiniz...

Yorum bağlantısı
Guest Fevzi G

arkadaşlar merdiven söken yok mu hiç.şimdi kendim girişeceğim sökme olayına ama boyayaı falan kaldırırım diye korkuyorum.

Yorum bağlantısı

merdivenin başlarında plastik kaplama var onları sökün tornavidayla, onların altında ikişer vida görüceksiniz. sökünce muhtemelen kapınızdaki delik canınızı sıkabilir, bazılarında klips şeklinde takılıyor bu aparatlar ama genelde keydırıyorlar vidayı. dediğim gibi önce plastikleri başlardaki ondan sorası kolay olur.

bana sorarsanız arabanıza sadece cam cilmi çektirin ön camın üstüne güneşlik niyetine ben her zaman orjinallikten yanayım. aldığım günkü gibi kalsın isterim.

saygılar

Yorum bağlantısı
Guest Fevzi G

evet söktüm merdiveni. çok kolay bir şekilde sökülüyor. bir tornavida ile halledebiliyorsunuz. altından assıla assıla çıkarttım.yalnız çıkarttığımda geçtiği yerlerde ki boyalar kalkmıştı ve plastiğin kapladığı yerlerde çizikler oluşmuştu. takıldığından beri 3 yıldır hiç çıkarmamıştım.tabii izler oluşmuş. pasta cila görmesi kesinleşti artık

Yorum bağlantısı
evet söktüm merdiveni. çok kolay bir şekilde sökülüyor. bir tornavida ile halledebiliyorsunuz. altından assıla assıla çıkarttım.yalnız çıkarttığımda geçtiği yerlerde ki boyalar kalkmıştı ve plastiğin kapladığı yerlerde çizikler oluşmuştu. takıldığından beri 3 yıldır hiç çıkarmamıştım.tabii izler oluşmuş. pasta cila görmesi kesinleşti artık

sağlık olsun,

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...