İçeriğe Yönlendir

2000 model Mondeo için Koltuk D&#246şemesi

Nur Temizel

Recommended Posts

Nur Temizel

Arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.

Son bir aydır Ford Mondeo sahibiyim. Araç 2000 Model.

Sorunum: Benden önce aracı kullanan kişi koltuk döşemesini kötü kullanmış. Hemen bütün koltuklarda sigara yanıkları var. Küçük ama mide bulandırıyor.

Harici kılıf alıp takmak istemiyorum.

Bu konuda bir öneriniz olabilir mi?

Servise başvursam orjinal döşeme bulunup eskisi ile değiştirilebilir mi?

Bir de Antalya /Alanya-Manavgat civarında iyi bir özel servis önerebilir misiniz.

Şimdiden herkese teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
(düzenlendi)

aracınız hayırlı olsun . servisten ziyade oto koltuk döşemeci bulursanız maddi açıdan daha iyi olacaktır.

tarihinde Ali G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Bencede Kılıftan ziyade Komple yeni döşeme kaplatın Tamir de olur ama Pek sağlıklı ve Ucuz olmaz En temizi yeniden Döşeme yaptırmak

Yorum bağlantısı
Nur Temizel
Bence kılıftan ziyade. komple yeni döşeme yaptırın...

Aslında benim istediğim de bu. Ancak, kim yapar? kaça yapar? orjinali gibi olur mu? gibi sorular var kafamda. Eğreti duran bir şey istemiyorum...

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Antalyayı bilmem de Ankarada çok sağlam döşeme yapanlar var. Orjinalinden bile güzel olabilir.Fiyatlar 500-1500 TL arası değişiyor.

Yorum bağlantısı

Aracınız hayırlı olsun.

Koltuklara kılıf taktırırsanız koltuklardaki 2 adet airbag'i kullanılmaz hale getirirsiniz. Sigara yanıklarını özel bir dolgu ile dolduruyorlar. Alternatif olarak düşünülebilir ancak çok sayıda sigara deliği varsa hoş durmayabilir.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Burçin Kabasakal
Aracınız hayırlı olsun.

Koltuklara kılıf taktırırsanız koltuklardaki 2 adet airbag'i kullanılmaz hale getirirsiniz. Sigara yanıklarını özel bir dolgu ile dolduruyorlar. Alternatif olarak düşünülebilir ancak çok sayıda sigara deliği varsa hoş durmayabilir.

Saygılarımla.

Evren Beğ haklı.

Arcın fabrika döşeme dikişleri hava yastıklarının olduğu yerlerde zayıflatılarak yapılıyor.

Önce güvenlik!

Boşlukları doldurtun, eğer sorun orta kısımlardaysa, dikiş hizasından taşırmamak kaydıyla (hava yastıkları için)

kumaş yapıştırma yolunu deneyin derim... Nasılsa döşeme yıpranmış; daha ne kadar kötü durabilir ki?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...