İçeriğe Yönlendir

İstenmeyen oldu...

Alaattin Çakıroğlu

Recommended Posts

Guest Sinan Akg
Bildiğiniz gibi arabayı alalı 3 ay oldu. ilk alırken şanzımandan şüphelenmiştik ama gösterdiğimiz ustalar sağolsunlar birşey yok demişlerdi ama varmış. geçen hafta cuma günü meclisin önünde araba kendini boşa attı (korumaya almış) ve şanzıman arıza ışığını yaktı bende hiç zorlamadan kaskoyu aradım ve arabayı kapının önüne çektim. Daha sonra iyi bir usta aradım nihayet dün arabayı şaşmazda bir şanzuman ustasına teslim ettim ve bugün bana raporu verdiler. Araç şanzımanın türbününün içindeki balatayı bitirmiş oradan şanzımanın içindeki pompayı bozmuş ve tası kırmış aynı zamanda 11 tanede balata değişcek. araç şu an tamirde. Tas ve pompa değişcek türbün tamire gitti yeni yağ filitre vs işcilikle beraber 1800 lira tuttu. sanayiye girmişken arka aks bilyelerini ve debriyaj takozlarınıda değiştircem onların malzemeleride 150 lira falan tutuyor işallah sorunsuz bir şekilde çıkar arabam. Biraz masraf açtı ama bunada şükür ben ve arabam tek parçayız :) şanzuman hernekadar 250 parçaya ayrılsada. Hee bide sanayiye girmeden modsuz çıkmak olmaz eksozuda aldım takılmayı bekliyor. Allah sizi ve araçlarınızı daha kötülerinden korusun.

Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu
Çok ayıp Çok :p Hiç yakıştıramadım :)

Alaattincim beklerim herzaman... Ayvalık'a falanda gelirsen haberim olsun...

işallah şu ağustos gelse bi :good1:

arkadaşlar herkese çok teşekkür ederim hepimizin en büyük masrafı bu olsun.

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu
Kanka günaydın :) Elimde dün gece ki ani buluşmanın fotoları var ama fotolarda biz yokuz :)

peki ne var kanka :f1:

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu

aracı çıkardım arkadaşlar. işallah başka birşey çıkarmaz başıma.

Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen

yeni haberim oldu büyük geçmiş olsun. ben bu kadar hallolacağını bilsem gider bmw alırdım :good1:

bedavadan biraz pahalıya yeni şanzıman yapmışın daha ne istiyorsun alaattin? bu arada arabayı ilk defa gördüm resimlerde. çok güzel makineymiş. güle güle kullan yalnız bence nazar değmiş.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...