İçeriğe Yönlendir

2004 mondeo makyajlı arka stop

Orçun Ural

Recommended Posts

Orçun Ural

Merhabalar. Arkadaşlar benim arka stoplar makyajsız eski tip olanlardan. Makyajlısı ile değiştirmek istiyorum. Acaba sadece stop camı değişir mi? Nereden bulabilirim? Araç 2004 model mondeo ghia-x. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

Sadece stop camı diye biliyorum. Abimin aracında değişitirmiştik. Eskileri de saklamıştık. Eskilere tekrar baktım. Sadece stop camları duruyor.

Yorum bağlantısı
Yavuz Serhat Karanaz
(düzenlendi)

ben yıldız çıkmacılar sanayinde buldum tanesine 175tl dedi adam benim mondeo ya alıyım takıyım dedim ama çok pahalı,orjinali bozmamak lazım dedim zaten :good1:

tarihinde Yavuz Emrem tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Karani Gülistan
Benim ki x ama 2004 model. 2006'da makyaj gördü. Makyajlı stoplardan istiyoruz.

Size uzuun bir yol gözüküyor falınızda Hakan bey.Almanyamı desem,dingiltere mi desem :good1:

Yorum bağlantısı
Erhan Bulut
Aslında iş paraya bakıyor. CUB muhtemelen çiftini 300-350 aralığında verir. Ama arabaya harcayacak param kalmadı. Dursun şimdilik.

Sen makyajlıları al, çıkanları da bana ver.

Yorum bağlantısı
Mehmet Barın
Anlaşalım.

Sen o stopların takılı olduğu yerlerin hepsine toptan güzel bir şey söyle anlaşalım. ;)

Yorum bağlantısı
Metin Serin

Ben arabayı alır almaz değiştirmiştim.Şimdi bakıyorumda dediğiniz fiyatlara;satsam 100tl karım olur :rolleyes: Kullandığımda cabası!!!

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Erhan Atav

Arka stop takımı 300 TLlik fiyat fena değil ama bu işlemi yapsanız bile 2006 sonrası Mondeolardaki arka tamponun altında bulunan reflektörler sizde olmadığından yine sırıtacak o plastik parçanın da orijinali 200 TL ve montajı mümkün mü bilemiyorum.Forumda bir deneyen olsa da biz de öğrensek

Yorum bağlantısı
Erhan Bulut
Arka stop takımı 300 TLlik fiyat fena değil ama bu işlemi yapsanız bile 2006 sonrası Mondeolardaki arka tamponun altında bulunan reflektörler sizde olmadığından yine sırıtacak o plastik parçanın da orijinali 200 TL ve montajı mümkün mü bilemiyorum.Forumda bir deneyen olsa da biz de öğrensek

Burada yapılmışı var.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Fatih Sünnetci
:D Makyajlı kasaların arka tampon görüntüsü eskilere oranla biraz tuhaf duruyor sanki sonradan yapılmışta olmamış gibi aslında mat siyah olsa alt reflektörlerin olduğu yer daha güzel durur bence tampon gövde rengine boyatınca pek güzel durmuyor gibi :)
Yorum bağlantısı
  • 5 yıl sonra...
Ugur seker

Sadece camlarini degistirmek mumkun mu arkadaslar uyuyor mu birbirine?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...