İçeriğe Yönlendir

Lezzetli ve sağlıklı mangalın sırları

Ergin Şendağ

Recommended Posts

Mehmet Göktürk
Hocam haklısınız fakaaat bir de yiyemeyenlere bakıyorum. Keşke önceden yeseymişiz diyorlar. Zaten 5-10 sene sonra yiyemeyecem. Şimdi yiyeyim bari.

Valla iyiki sizin orda okumuyorum. Şaka bile yapılmıyor yanınızda.

Gel oku kardeşim. Ne alakası var. Bu şahsi konu ben de bu yüzden muhtemelen hasta olmuş birisiyim. o yüzden hassasım.

Bizim kontenjanları 30 dan 60 a çıkardı sayın YÖK başkanı. bütün planlarımız alt üst oldu. sınıflar 30 kişilik laboratuvarlar 30 kişilik. 7 tane hocayız. yandık yani. Neymiş, daha çok öğrenciye üniversite kapısı açacakmış. kapıyı açmakla olmuyor. eleman bulsun önce. kaynak bulsun. hadi kaynak buldu diyelim eleman yok.

Yorum bağlantısı
Galip Özel
(düzenlendi)
Gel oku kardeşim. Ne alakası var. Bu şahsi konu ben de bu yüzden muhtemelen hasta olmuş birisiyim. o yüzden hassasım.

Bizim kontenjanları 30 dan 60 a çıkardı sayın YÖK başkanı. bütün planlarımız alt üst oldu. sınıflar 30 kişilik laboratuvarlar 30 kişilik. 7 tane hocayız. yandık yani. Neymiş, daha çok öğrenciye üniversite kapısı açacakmış. kapıyı açmakla olmuyor. eleman bulsun önce. kaynak bulsun. hadi kaynak buldu diyelim eleman yok.

O zaman; ÖSYM .tümü ye şarkısını tüm YÖK üyeleri için istiyorum :p

tarihinde Galip tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

HAkan sende de Hoca fobi var yani. Biz öğrencilerle lahmacun yeriz beraber. tahta kalemi atmayız doğrudan ensesine vururuz :p

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Mangala ben de dayanamam, süper olur. Ama ayda 1 ya da 2 ayda 1 ancak yeriz. Pek sağlıklı olduğu söylenemez. Zaten sağlıklı denen herşey de tatsız tuzsuz..:D

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Yo valla Hakan. Ben mangal yakamam zaten, birilerinin yakması lazım, o da ayda 1 ya da 2 ayda 1'e ancak oluyor. Her öğle yemeğinde mangal yiyecek değiliz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...