İçeriğe Yönlendir

Kontak Problemi & Değişimi

Guest Serdar Kaya

Recommended Posts

Guest Serdar Kaya

Merhabalar, arabamın kontak yerinde şöyle bir problem var, anahtar sadece tek taraflı çalışıyor. Anahtarcıya gösterdiğimde yüzük gibi bir şeyler söyledi, onun değişmesi gerekirmiş. Bu nedenle kumandam da çalışmıyormuş.

Bu yüzük denen şey tek başına değişir mi, ya da komple kontağın mı değişmesi gerekir? Ayrıca bu parçanın özel bir adı var mıdır, hangi isimle aramam gerekir? Yardımlarınız için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Anlaşmalı anahtarcımız var oraya bir uğrasaydınız, Carrefour içinde, Batıkent...Başka anahtarı varmı denedinizmi?

Yorum bağlantısı
Guest Serdar Kaya

Yedek anahtarım yok. Deneyemedim. Ama anahtarcı kumandanın sağlam olduğunu ama çalışmadığını anladıktan sonra, doğrudan anahtarın tek taraflı mı çalıştığını sormuş babama. O da evet demiş. Sonra da yüzüğün değişmesi gerek demiş anahtarcı.

Hasköy'de bu anahtarcı hatırladığım kadarıyla. Dışkap ve Ostim'de de şubeleri var galiba, adını bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Birol Yılmaz-2
Anlaşmalı anahtarcımız var oraya bir uğrasaydınız, Carrefour içinde, Batıkent...Başka anahtarı varmı denedinizmi?

ben tavsiye etmem bana sağlam orjinal kumandayı arzalı diye yenisini yapacaktı ama sadece kodlanması lazımmış......

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...