Ayhan Şentürk

Fiesta V - Deri Vites Körüğü

Recommended Posts

Bekir Oğurlu
Evet var. Son 4-5 tane.

Peki Bursa içi sizden nasıl temin edebilirim. Fiyat nedir?

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ayhan Şentürk
Peki Bursa içi sizden nasıl temin edebilirim. Fiyat nedir?

Biryerde buluşabiliriz. Bursa içi fiyat kargo olmadığı için 30 TL.

FSM, 1050 konutlar, hürriyet bana uygun. Yada 2. Bursa Buluşması yaptığımızda da olabilir. Benim için farketmez.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Önvelioğlu

Ayhan Bey elinizde bu körüklerden hala var mı?

Varsa alabilirim.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Misafir

Merhaba Ayhan Bey.

Elinizde siyah körük kaldı mı acaba? Cevabınızı bekliyorum.Teşekkürler.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Kamil Sürenkök

Ayhan bey, siyah körük varsa bana da yollayabilirmisiniz?

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ayhan Şentürk

Arkadaşlar elimde birkaçtane körük var fakat körükler bursada ve ben kocaelide öğrenciyim. Şimdilik körük istiyen tüm arkadaşların körüklerini sömestır tatilinde yollamaya çalışaçağım. Yaz geldiğinde körük hakkında tüm arkadaşlara yardımcı olacağım.

Haftasonları bursaya gidiyorum. Eğer körük temin edebilirsem bilgi veririm ve 2 haftada bir körük yollayabilirim.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ayhan Şentürk

10 adet körük temin ettim. İsteyen arkadaşlar bana özel mesaj atsınlar. Ayın 25'ine kadar isteyenlerin körüklerini 26 aralıkta adreslerine yollayabilirim. O tarihten sonra isteyenlerin ocak ayına kalacak.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Eren Durmuş
10 adet körük temin ettim. İsteyen arkadaşlar bana özel mesaj atsınlar. Ayın 25'ine kadar isteyenlerin körüklerini 26 aralıkta adreslerine yollayabilirim. O tarihten sonra isteyenlerin ocak ayına kalacak.

ayhan bey körük tam beklediğim gibi . bugun elime ulaştı . tekrar teşekkür ederim .

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ayhan Şentürk

Ben teşekkür ederim ne demek. Güle güle kullanın.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Serdar Şahin

KM gönderdim, varsa siyahlarından bir tane de bana.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Kamil Sürenkök

körüğü bugün taktım gayet şık duruyor, vites geçişleri de daha kolay oluyor, Ayhan Şentürk'e teşekkürler....

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ayhan Şentürk
KM gönderdim, varsa siyahlarından bir tane de bana.

İşlem tamam. Önümüzdeki hafta cumartesi adresinize yolluyorum :good1:

Öğrenci olduğum için 2 haftada bir Bursa'ya gidiyorum.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Serdar Şahin

Dün elime ulaştı, teşekkürler.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Arda Yılmazer

Ayhan Bey, bende sizden vites körüğü isteyecektim. Elinizde şu anda var mı yoksa ne zaman tekrar Bursa tarafına geçeceksiniz. Siyah olanlarından isteyeceğim tabi varsa... Sizden haber bekliyorum..

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Hayrullah Işıktaş

ayhan kardeşim bende bu körüklerden eğer elinde varsa istiyorum..

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ayhan Şentürk
Ayhan Bey, bende sizden vites körüğü isteyecektim. Elinizde şu anda var mı yoksa ne zaman tekrar Bursa tarafına geçeceksiniz. Siyah olanlarından isteyeceğim tabi varsa... Sizden haber bekliyorum..
ayhan kardeşim bende bu körüklerden eğer elinde varsa istiyorum..

İrtibattayız.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Hayrullah Işıktaş

ayhan kardeşim teşekkür ederim.... körüğü aldım taktım.. güzel oldu... ama sanki enden ve boydan 1-2 cm daha büyük olsalar daha bi dolgun duracak.. yinede teşekkürler..

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Misafir

hocam ben de istiyorum geri dönerseniz sevinirim..

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Arda Yılmazer

Ayhan Bey körüğü dün aldım bugünde takma işini hallettim. Beklediğim gibi güzel oldu, teşekkürler...

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Barış Ertekin

sifon görüntüsünden kurtulmuş güzel olmuş

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ayhan Şentürk
ayhan kardeşim teşekkür ederim.... körüğü aldım taktım.. güzel oldu... ama sanki enden ve boydan 1-2 cm daha büyük olsalar daha bi dolgun duracak.. yinede teşekkürler..
hocam ben de istiyorum geri dönerseniz sevinirim..
Ayhan Bey körüğü dün aldım bugünde takma işini hallettim. Beklediğim gibi güzel oldu, teşekkürler...

Ben teşekkür ederim arkadaşlar. İsteyen arkadaşlar özel mesaj atsınlar, irtibata geçiyorum.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Süleyman Aydın

Ayhan bey eğer mümkünse siyahından banada lazım. Özel mesaj la adresimi size gönderdi.. Şimdiden teşekkürler.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Süleyman Aydın

Bugün itibariyle tuvalet pompasından kurtuldum.. Darısı pompa kullanmaya devam edenlere... :)

Ayhan kardeş e teşekkürler

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ayhan Şentürk

Güle güle kullanın arkadaşlar. Deri körükle ilgili bir çalışma yaptım. Çalışmamı bugün paylaşırım. Bence yapılması gereken bir uygulama. Deri körük alan tüm arkadaşlar kendileri bunu yapabilir. Çok daha güzel oluyor. Basit bir işlem ama biraz zaman alıyor.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ayhan Şentürk

92376598.jpg

67794371.jpg

85140239.jpg

44119989.jpg

15357696.jpg

56497118.jpg

32662989.jpg

92917089.jpg

tarihinde Ayhan Şentürk tarafından düzenlendi