İçeriğe Yönlendir

F1 2 Din

Yasin Çelik

Recommended Posts

Yasin Çelik

Evet arkadaşlar konu ile ilgili bir çok yazı okudum ama bir neticeye varamadım.

Uzak doğu bağlantımıda düşünürsek oldukça geniş çaplı bir araştırma yaptım ama ( 1,8 din) yok :blink:

1 tane buldum malum çinde hemen temas kurdurup ( çindeki arkadaşıma) aldırmak istedim onunda üretimi sonlandırılmış .ikinci el aradık yine bulamadık

Şu anda 2 din olarak epeyce var ama Malum problem uydurmak bu imkansız değil ama herçekten ben şöyle orjinale yakın bişiler yapmak istiyorum.

mesela mk2 ve sonrası için epeyce bir malzeme mevcut hatta ne ararsanız var ama bizim mk1 ler için hiç bişi yok.( belki almanya yada amerikada vardır)

bu mk 2 lerin 2 dini uydurulurmu ? yada piyasa da olan 2din ler uydurulurmu

bu konu hakkında siedekilerin haricinde resmi olan varmı varsa bunu benimle paylaşırmı yada bizimle

çünki bunu sanırım tüm F1 sahipleri merak ediyor ve bir türlü çözümleyemiyordur.

şimdiden ilgi alakaya teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Oğuz Yıldırım

Gögüsü kesip uydurabilirsiniz...Yapan arkdaşlar var forumda

Yorum bağlantısı
Cemal Demirezen

merhaba benım aracta 6.5 inç dvd tv vs vs dvvox marka cihaz var sağ ve solda toplam olarak 1.5 cm ye yakın boşluk var tahmnim 7 inç bir dvd tv vs vs alırsanız tam oraya uygun olur dıye dusunuyorum ama aşağıdan ve yukarıdan da büyüyorsa olmaz çünkü oralar tam oluyor orjinal radyo anteniylede 6-7 tv kanalı izleyebiliyorsunuz.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...