İçeriğe Yönlendir

Harward HR-408A anfi

Sergen Kesgin

Recommended Posts

Sergen Kesgin

arkadaşlar şu an bende 2 çıkışlı bas anfisi var birde subwoofer var arkadasım HARWARD HR-408A satıyor ben o anfiyi alsam 1 takım mid bağlasam iyi ses alabilirmiyim acaba ? yalnız araçda 2 anfi olucak bi problem yaşarmıyım ?

anfi

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bu markanın hemen her anfisi kullandım(Türkiye de olmayan dahil), linkteki anfi ise, midler için birebirdir, inanılmaz bir orta frekans sesi verir (yani şarkıcı-spiker konuşma sesi gibi), yanlış anlaşılmasın diğer bazı modellerinde bas ve tizler daha derindir yani nispeten orta frekansı yoğun bir modeldir demek istedim.

Yorum bağlantısı
Ümit Özyürek

Harward ampliler mid konusunda yeterlidir ancak çok ciddi bir kalite beklemeyin, alt seri, Çin üretimi ürünler sonuçta.

Bass konusunda Harward ampliler zayıftı, birçok modelini farklı subwooferlar ile denemiştim.

Mid kullanacaksanız işinizi görür ancak yüksek güçte, sağlam subwoofer beslemeyi düşünmeyin.

Yorum bağlantısı
Sergen Kesgin

Bass anfisi var zaten ben ayriyeten bu anfiyi takmak istiyorum mid için. Elektriği akünün ordan mı çekerler yoksa bass anfisinin ordan mı alırlar elektriği ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...