İçeriğe Yönlendir

Klima borusu değişimi

Hasan Güner

Recommended Posts

Hasan Güner

Merhabalar, yeni aldığım aracımın kliması çalışmadığı için gaz bastırmaya gittiğimde ön kısımdan (radyatör) arkaya doğru giden boruda kaçak olduğunu öğrendim.Borunun kurtarırsa kaynak, olmazsa değişmesi gerektiğini söylediler. Sorun o borunun sökülmesi için tampon ve sağ çamurluğun sökülmesi gerekiyormuş bu da haliyle masrafı arttırıyor. Çamurluk tampon sökülmeden olma ihtimali var mı? bir de boruyu satın almak zorunda kalırsam maliyeti ne kadar olur tahmini fiyatını bilen var mı şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Engin Özarı
(düzenlendi)
Merhabalar, yeni aldığım aracımın kliması çalışmadığı için gaz bastırmaya gittiğimde ön kısımdan (radyatör) arkaya doğru giden boruda kaçak olduğunu öğrendim.Borunun kurtarırsa kaynak, olmazsa değişmesi gerektiğini söylediler. Sorun o borunun sökülmesi için tampon ve sağ çamurluğun sökülmesi gerekiyormuş bu da haliyle masrafı arttırıyor. Çamurluk tampon sökülmeden olma ihtimali var mı? bir de boruyu satın almak zorunda kalırsam maliyeti ne kadar olur tahmini fiyatını bilen var mı şimdiden teşekkürler.

Formdaki ustalar bu konuyu (özellkle Yaşar usta ) daha deteylı açıklarlar...

tarihinde Engin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Tampon sökülebilir ama çamurluk sökülmesini gerektiren bir tamir yöntemi olacağını hiç sanmam.

Yorum bağlantısı
Zafer Ofli

tampon tamam da çamurluk niyeki? borular sağ taraftan şöför tarafına doğru yerleştirilmiştir. haliyle kompresör çamurluktan uzakta boru daha uzaktadır

Yorum bağlantısı
Hasan Güner
Çamurluk davlumbazıdır o.

Bana Çamurluk ve tamponu söktür ondan sonra gel dediler çamurluğun iç kısmında kelepçeler varmış galiba o yüzden sökülmesi gerekiyormuş

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...