İçeriğe Yönlendir

Yeni focus mca'ya karşı yeni fiesta tdci

Serkan Aktay

66 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Serkan Aktay
(düzenlendi)

siz olsanız yeni focus mca trendinizi yeni fiesta tdci ile değişirmiydiniz?

tarihinde Serkan Aktay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay
(düzenlendi)
Focus focustur, fiesta da fiesta..

Şimdi Mehmet abi bir tane 20oo1 focus ghia var bizde zaten (ilk el ;) ). E birde yeni focus trend mca oldu yeni. Acaba diyorum mca'yı satıp dizel fiestamı alsam? Fiesta hiç kullanmadım. Acaba focus kadar keyif verirmi? Tabi birde dizel olmasından dolayı yakıt tasarrufu nasıl olur? Dizel araba da kullanmadım. Hep benzinli lpg'li masrafı nedir ne olur onuda bilmem. O yüzden bu anketten çıkacak sonuç sanırım beni çok etkileyecek. Özellikle ikisine de kullanmış olanlar varsa daha da bir yardımım dokunacaktır bana. Birde bu araba 10 lt/100 km yakıyor şehir içinde.

tarihinde Mehmet tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

mca ne ben onu çıkaramadım ama

+1
Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Arkadaşlar oy sonucu %100'dür. Fiesta oyu bana aittir, yanlışlıkla verdim. Bende focus diyorum :D

Yorum bağlantısı

Mca sanırım manuel vites demeye çalışmış arkadaş. Bir kere sınıfları farklı kaldı ki kimse üst sınıftan alt sınıfa inmeyi zorunluluk harici istemez heralde. Focus'un ölüsü yeter diyorum.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

biraz daha bin abi sen o ''x'' e bir iki seneye ben alcam :blink:

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir

+1000

her ikisini de kullanmış biri olarak arada dağlar kadar fark olduğunu söyleyebilirim.

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay
Mca sanırım manuel vites demeye çalışmış arkadaş. Bir kere sınıfları farklı kaldı ki kimse üst sınıftan alt sınıfa inmeyi zorunluluk harici istemez heralde. Focus'un ölüsü yeter diyorum.

Herkesten özür. Edm yerine nasıl mca yazmışım bende anlamadım :) Sanırım yaşlanıyorum. :) O zaman Focus duracak sanırım.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

edm focus ötv ind.sırasında ukrayna için üretilen ama türkiyeye getirilen trend donanıma sahip ama motoru 100 ps olan focustur.şuan ki 115 ps likten farkı arka camlarının manuel olması ve moturunun 100 ps olmasıdır.artı yönü yedek lastiği orj lastiktir 80 km lastiği değildir.EDM focus olarak adı kalacak :) EDM ler 2 paket olarak geldi.bu bahsettiğim N paketti.birde konfor paketli olan modeli vardı.konfor pakette digital klima auto far-silecek,kararan iç dikiz aynası,sis farı,deri direksiyon,cc bulunmakta.

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay
edm focus ötv ind.sırasında ukrayna için üretilen ama türkiyeye getirilen trend donanıma sahip ama motoru 100 ps olan focustur.şuan ki 115 ps likten farkı arka camlarının manuel olması ve moturunun 100 ps olmasıdır.artı yönü yedek lastiği orj lastiktir 80 km lastiği değildir.EDM focus olarak adı kalacak :) EDM ler 2 paket olarak geldi.bu bahsettiğim N paketti.birde konfor paketli olan modeli vardı.konfor pakette digital klima auto far-silecek,kararan iç dikiz aynası,sis farı,deri direksiyon,cc bulunmakta.

focus trend'de varmı bilmiyorum ama birde ''follow me home'' var. :)

Yorum bağlantısı
Guest Erdal Karasu
siz olsanız yeni focus mca trendinizi yeni fiesta tdci ile değişirmiydiniz?

Arkadaşlar mrb. Öncelikle bu konuyu nereye yazacağımı bilemedim şimdiden özür diliyorum yanlışım varsa affedin. Ben 2003 ford fiesta 1.4 TDCi kullanıcısıyım. Aracımı değiştirmeyi düşünüyorum bir arkadaşım 2000 model Ford Focus ambiant modelini önerdi bana böyle bir takas sizce ne derece doğru olur. Yada Ford Focus Ambiant nasıl bir araçtır bu konuda bana bir yardımız olursa çok memnun kalacam şimdiden çok teşekkür ediyorum

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

2003 dizel satılıp 2000 benzin alınmaz.2006 dizel yeni yüzlü fiesta al derim

Yorum bağlantısı
Murat Akaloğlu
Arkadaşlar mrb. Öncelikle bu konuyu nereye yazacağımı bilemedim şimdiden özür diliyorum yanlışım varsa affedin. Ben 2003 ford fiesta 1.4 TDCi kullanıcısıyım. Aracımı değiştirmeyi düşünüyorum bir arkadaşım 2000 model Ford Focus ambiant modelini önerdi bana böyle bir takas sizce ne derece doğru olur. Yada Ford Focus Ambiant nasıl bir araçtır bu konuda bana bir yardımız olursa çok memnun kalacam şimdiden çok teşekkür ediyorum

insanlar benzinden kaçıyo,sizde benzinli araca yöneliyosunuz...bence değiştirmeyin....dizelin keyfini sürün...

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Aykut Tunguç

Arkadaşlar şu mca konusu ortada kaldı araç alacagım satıcı kişi aracı hakkında 2011 model fiesta trend 1.4tdcı mca olarak bilgi verdi yeni tip motor yeni kasa anlamına geliyormuş doğrumudur.?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...