İçeriğe Yönlendir

Araç Kiralama

Mert Can Üzger

Recommended Posts

Murat Gök

Iyi bi firmadan kiralamaniz daha dertsiz olacaktir kanisindayim...Maddi olarak elbet fark olacaktir...

Yorum bağlantısı
Murat Yalçın
(düzenlendi)

hertz gibi budget gibi kurumsal firmalardan kiralayın. mahalleden ucuz diye kiraladığınız arabalardan her zaman sorun çıkar. mesela istediğiniz araç zamanında hazır olmassa yada değişimde sıkıntı çıkarsa bir üst grup arabayı fark almadan veriyorlar. hertz sabiha gökçen de mesela geçen yıl 3 defa focus sedan kiraladım. haftalık olarak. sedan araç bulamadılar diye bana qashqai vermişlerdi. cam tavanlı full olanlardan. 2 kere "0" km ye denk gelmiştim :p tırdan yeni inmiş :D

mahalleden yada tanıdıktan kesinlikle almayın..tavsiye etmiyorum. "emanetin bağrı dötünde olurmuş" derler.2 kuruş fazla olsun kafanız rahat olsun.

Haklısınız   sedat bey ,  bende şu an kullandıgım  corsayı  sabiha  gökçenden hertz den teslim aldım   :good1:  onlara  sorayım bakalım  benzinli fiesta  varmı ,  dizel fiesta  gördüm sadece  ama  bir  sorayım ben yinede bu arada  teslim aldığım araçta  1700 km de  :bravo:

tarihinde Murat Yalçın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

www.dokuzisik.com.tr

çok efendi adamlardır araçları iyidir. Bir konuşun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Yalçın

Sirket olarak Garanti filo ve Hedef filo ile çalışıyoruz. Memnunuz. Fluence sanirim aylik 1000 -1100 tl gibi bi rakamdi ancak bizde çok araç var.

Evet  garanti iyidir  erhan bey , fiyat  çok iyiymiş gerçekten bizimde  eski şirkette  garanti filodan  3 yıllık  kiralanmıştı araçlar o zaman  sıfır  hyundai accent era vermişlerdi :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

biz iki kez toplam 3 ay kiraladık hiç sorun yaşamadığımız gibi efendilik ve yardımcı olma, aracı alıp bırakma iyiydi. Ayrıca mesela sıfır aracı verdiler ve araın tamponuna spreyle boya sıkmışlardı boydan boya ve çıkmıyordu pasta ile. geri teslim edildiğinde. önemli değil felan diyerek sorun yapmadılar. 

Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal

Haklısınız   sedat bey ,  bende şu an kullandıgım  corsayı  sabiha  gökçenden hertz den teslim aldım   :good1:  onlara  sorayım bakalım  benzinli fiesta  varmı ,  dizel fiesta  gördüm sadece  ama  bir  sorayım ben yinede bu arada  teslim aldığım araçta  1700 km de  :bravo:

üstünde logo olan aracı isteyin. ucuz oluyordu.  onu da kiralamıştım 1 keresinde.

Yorum bağlantısı
Murat Yalçın

üstünde logo olan aracı isteyin. ucuz oluyordu.  onu da kiralamıştım 1 keresinde.

Araçların üzerinde hertz logosumu var acaba :)  nasıl birşey merak ettim...

Yorum bağlantısı
Murat Yalçın

biz iki kez toplam 3 ay kiraladık hiç sorun yaşamadığımız gibi efendilik ve yardımcı olma, aracı alıp bırakma iyiydi. Ayrıca mesela sıfır aracı verdiler ve araın tamponuna spreyle boya sıkmışlardı boydan boya ve çıkmıyordu pasta ile. geri teslim edildiğinde. önemli değil felan diyerek sorun yapmadılar. 

Teşekkürler Mehmet Bey aklımda bulunsun not alıyorum direk.

Yorum bağlantısı
Özcan Karabeyin

Araçların üzerinde hertz logosumu var acaba :)  nasıl birşey merak ettim...

Logolu araçlar artık kalmadı. Onların yerini benzinli symbol ve benzinli corsa modelleri aldı.

Hertz de küçük sınıf dizelde ise fiestaların sayısı oldukça azaldı .

Yorum bağlantısı
Murat Yalçın

Sirket olarak Garanti filo ve Hedef filo ile çalışıyoruz. Memnunuz. Fluence sanirim aylik 1000 -1100 tl gibi bi rakamdi ancak bizde çok araç var.

Erhan Bey  garanti filo olsun hedef  filo gibi  firmalarda  acaba  kiralama konusunda  araç limiti veya kiralama süresi olarak bir limit  mevcut mu ?  yani  1 tane  araç  3 yıllık standart fiyattan alabilirim sanırım  degil mi ?

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
(düzenlendi)

Yakın bir arkadaşımın doğum günü için hediye olarak bir araç kiralamayı düşünüyoruz, oda benim gibi otomobil delisi bir adam yani bmw, mercedes gibi bir markadan birgün için araç kiralamak istiyoruz, güvenebileceğimiz, üç kağıt, yalan dolan olmayan bir yer varmı acaba bildiğiniz ?

Teşekkür ederim

Edit: Konuyu yanlış yere açtıysam kusuruma bakmayın  :flowers:

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Yakın bir arkadaşımın doğum günü için hediye olarak bir araç kiralamayı düşünüyoruz, oda benim gibi otomobil delisi bir adam yani bmw, mercedes gibi bir markadan birgün için araç kiralamak istiyoruz, güvenebileceğimiz, üç kağıt, yalan dolan olmayan bir yer varmı acaba bildiğiniz ?

Teşekkür ederim

Konunuz birleştirilmiştir.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı

Teşekkür ederim

yoyo, mobicar gibi firmalar hem kurumsal hem de bu tarz araçlar var. Sokak arasındaki firmalardan uzak durun 

Yorum bağlantısı

yoyo, mobicar gibi firmalar hem kurumsal hem de bu tarz araçlar var. Sokak arasındaki firmalardan uzak durun 

Mobicar faaliyetini durdurmuş, yoyoda ise üst segment bir araç yok malesef.En üstü cla200 oda benzinli 

Yorum bağlantısı
Sadık Güleryüz

Merhaba, şirket olarak Zeplincar firmasını kullanıyoruz ve gayet memnunuz. Tüm Türkiye çapında hizmet veriyorlar. Tavsiye ederim. Fiyatları da daha uygun hem...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...