İçeriğe Yönlendir

Kaportaya mazot uygulaması

Ömer Gürgen

Recommended Posts

Ayhan Şentürk

Zor durumda kullanılıyor o zaman. Bizler cilaya devam :lol2:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Başbakanlık müsteşarı da, Genelkurmay Başkanı da, Tokyo Camii İmamı da memur... Episinin de maaşı binlerce tele :)

Sen Tokyo da bir dilim karpuz ne kadar biliyormusun? Adam ilk gittiğinde dilekçe verdi 'ya beni buradan alın ya da zam yapın' diye... :D

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Bırakın tokyoyu falan, Şu garip Murat hocaya bi klima neyn alalım. Muğla çok sıcak herhalde böyle giderse avatarına boy resmini koyacak.. :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Makam şöförü kısmındaki nüans şu. Diyelim ki valiliğe gittiniz. Zat-ı muhterem sayın valimin yanına çıktı. Yolda gelirken yol yapımı vardı araba toz oldu. Orada bahçede vali veya vali yrd. ların şöförleriyle dedikodu yaparken iki dakkada bağajdan o bahsettiğim zamazingoyu çıkartarak siliyorsun. Araba mis gibi parlamış oluyor. Koku kısmı doğru ama benim gördüklerim çöp poşeti gibi bir şeye sarıyorlardı bağaja koyarken. Dışındaki koku da çok mühim değil zaten.

ekleme:zat-ı muhterem de diyince fark etttim çok mu eski kelime kullanıyorum acaba? :D

Rica ederim. Bir nebze olsun aydınlatabildiysem ne mutlu bana...

bak bak bak, ağızlara bak. :)

Bırakın tokyoyu falan, Şu garip Murat hocaya bi klima neyn alalım. Muğla çok sıcak herhalde böyle giderse avatarına boy resmini koyacak.. :)

ah benim Cavit Abi'm be... bir arkadaş 7000 btu klima satıyordu burada 180 teleye. onu bile alamadıydım da uhde olmuştu. salonda var bir tane ama, çalışma odasında yok... alıverin be sevaptır... :)

Yorum bağlantısı
Süleyman Akdoğan

Mazotun, arabanın daha çabuk toz tutmasına sebep olduğunu duymuştum.

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
ah benim Cavit Abi'm be... bir arkadaş 7000 btu klima satıyordu burada 180 teleye. onu bile alamadıydım da uhde olmuştu. salonda var bir tane ama, çalışma odasında yok... alıverin be sevaptır... :)

Senin canın sağolsun hocam,Alırız almasına da sonra bütün forum soyunur diye korkuyoruz..Emmi fırçalar sonra bizi.. :D

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Askerdeyken transitimi silerdim mazotla bazen, Yada denetlemelerde avadanlıkları falan parlasın diye silerdim. Ama tavsiye etmem, Zamanla aracın siyah plastik aksamları (tampon ve kapı çıtaları gibi) beyazlaşıp matlaşıyor.

Meguiars m66 güzel bir icat ben onu kullanıyorum, Arabanın rengi benzi yerine geldi :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Senin canın sağolsun hocam,Alırız almasına da sonra bütün forum soyunur diye korkuyoruz..Emmi fırçalar sonra bizi.. :D

fırçalasa n'olur? biz de sabunlanırız, ooh köpük köpük, tertemiz oluruz... :)

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Araba yıkamam,mazotla seviştirilmiş sonra da bi cigara yaktırılıp dinlendirilmiş bezle arabayı güzelce okşaya okşaya silerim. :) Sonra kuru bezle bi daha geçerim üstünden. Yağmur değil,çamur bile tutmaz kolay kolay. :D

Yorum bağlantısı
Karani Gülistan
yaa olmaz geçti artık. aldırdın adamlara mazotu. öde şimdi hepsinin mazot paralarını. hadi! çabuk... :)

İlahi Murat...Alemsin :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...