İçeriğe Yönlendir

Titreme

Olcay Işıktaş

Recommended Posts

Olcay Işıktaş

98 mondeomda yaklaşık 15 gündür bir sorunum var; Sorun vites degiştirip hafiften gaza bastıgım anda ki aşırı bir titreme oluyor bu düz yolda giderkende cok rahat hissedebiliyorum.Oysaki aracın calışması motorun sesi herşey normal ama bu titreme neden oluyor sizce? sanki gazı yemiyor gibi son günlerde ise biraz daha fazlalaştı.ani hızlanmalarda cok tehlikede oluşturuyor aslında bu durum.Yorumlarınız benim için cok önemli...selamlar

Yorum bağlantısı
Cemal Arslan

basit bir sorun olmayabilir

geçenlerde benzer bir sorun caddy de vardı valla ustalar 24 saat hata aradılar...ama bulamadılar...caddy de ki sorun her vitesde belli devirde kısa bir süre titreme yapıyordu...ustanın söylediğine göre ön takımda sorun var...ancak değiştirmedik parça bırakmadılar...arıza tespit cihazı da bir arıza göstermiyordu...sorun mekanik ama kaynağını bulamadılar...şanzıman motor dahil bakılmadık yer kalmadı...ön takım neredeyse komple değişti...

sizin sorunda aks başlarından olabilir...

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

benzer sorun bendede var. gaza yüklendiğimde veya araba yavaş yavaş değilde seri bir şekilde hızlandığındada titriyor. Düz yolda yaylanıncada yapıyor.

Sorunu tespit ettik sağ aks iç kafasında boşluk var değiştirince düzelecek lakin zaman olmadığından bi gidemedim. Benim araçta 250 TL civarı bu parça.

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci
98 mondeomda yaklaşık 15 gündür bir sorunum var; Sorun vites degiştirip hafiften gaza bastıgım anda ki aşırı bir titreme oluyor bu düz yolda giderkende cok rahat hissedebiliyorum.Oysaki aracın calışması motorun sesi herşey normal ama bu titreme neden oluyor sizce? sanki gazı yemiyor gibi son günlerde ise biraz daha fazlalaştı.ani hızlanmalarda cok tehlikede oluşturuyor aslında bu durum.Yorumlarınız benim için cok önemli...selamlar

bu titreme gazdan ayagınızı çekince olmuyorsa. akis kafaları arızalı

Yorum bağlantısı
Cem Pektaş
benzer sorun bendede var. gaza yüklendiğimde veya araba yavaş yavaş değilde seri bir şekilde hızlandığındada titriyor. Düz yolda yaylanıncada yapıyor.

Sorunu tespit ettik sağ aks iç kafasında boşluk var değiştirince düzelecek lakin zaman olmadığından bi gidemedim. Benim araçta 250 TL civarı bu parça.

Süha kardeş aynı sorun bende de vardı benimde sağ aks iç kafa boşluk yapmıştı aradım taradım sıfır 350 liraya buldum ama alamamıştım daha sonra ustam tornada halletti sağolsun şimdi bir sıkıntı yok...belki seninki de torna ile hallolur...

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
Süha kardeş aynı sorun bende de vardı benimde sağ aks iç kafa boşluk yapmıştı aradım taradım sıfır 350 liraya buldum ama alamamıştım daha sonra ustam tornada halletti sağolsun şimdi bir sıkıntı yok...belki seninki de torna ile hallolur...

torna maliyeti ne kadar oldu sizde ?

Yorum bağlantısı
Cem Pektaş
torna maliyeti ne kadar oldu sizde ?

tüm işçilikler dahil 125 lira verdim.çok şükür titreme kalmadı...benimki zamanla artmıştı belli bir süre sonra çok rahatsız ediyor...

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Torna belli bir aşamaya kadar kurtarabiliyor.Böyle bir sorununuz olunca vakit kaybetmeden gidin.Yoksa değişim gerekiyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...