İçeriğe Yönlendir

2004 fiestama JVC double dın taktırmak istiyorum

Cem Buğra Evci

Recommended Posts

Cem Buğra Evci

merhabalar arkadaşlar...

6 aya yakın süredir düşündüğüm double din player taktırma olayında son noktaya gelmek üzereyim son kararım JVC 814 kafası çıkabilen dvd player oldu bu bir ilkmiş dvd playerlar için sizlerinde görüşünü almak istedim..

http://www.sahibinden.com/jvc_avx_814_doub...pXQQdisplayitem bu adresten alete bakabilirsiniz ben aynı aleti 900 tl ye buldum sanırım sizden acil yardım istiyorum sizce almalı mıyım yoksa daha uygun bişey mi araştırmalıyım...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Böyle saçma bir ilan olamaz... Zerre kadar tanımam, tanımakta istemem...

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
(düzenlendi)

jvc -814 aynısından bende aldım 5-6 ay oldu 1400 aldım ve bende yurtdışı olduğu için faturasız ve garantisiz aldım.geri görüş kamerası bağlattım geri vitese takınca otomatik geçiyor. cihazdan çok memmunum. yalnız bluetooth, tv ve navigasyon aparatları sonradan alınıp takılıyor. kafasının çıkması süper bişey. çalınma riski yok. tavsiye ederim.

tarihinde Deniz Tayan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cem Buğra Evci

tesekkur ederim deniz bey biraz pahalıya gelmiş sizinkisi ama yinede değer...

buarada bluetooth, tv ve navigasyon aparatları sonradan alınıp takılıyor demişiniz benim alacağım yerde aparatları görmüştüm kutu içinde bi yanlışlık olmasın..

bide taktırmak için çok para harcadınız mı ve fotoları varsa koyabilirmisiniz merak ediyorum nasıl durduğunu..

teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
tesekkur ederim deniz bey biraz pahalıya gelmiş sizinkisi ama yinede değer...

buarada bluetooth, tv ve navigasyon aparatları sonradan alınıp takılıyor demişiniz benim alacağım yerde aparatları görmüştüm kutu içinde bi yanlışlık olmasın..

bide taktırmak için çok para harcadınız mı ve fotoları varsa koyabilirmisiniz merak ediyorum nasıl durduğunu..

teşekkürler..

rica ederim o dediğiniz apartlar teyibe dahil değil sonradan almanız gerekiyor montajı yaklaşık 100 tl yi buldu kesinlikle geri görüş kamerasını taktırın ben usb yerine 16 gb flash bellek taktım bir sürü mp3 yükledim çok memmunum benim aracın linki http://www.otoclubturkiye.com/forum/index.php?...4043&st=120

Yorum bağlantısı
Cem Buğra Evci

aracınızı çok beğendim deniz bey çok güzel olmuş... ekranın çıkması gerçekten çok güzel ama merak ettiğim bi olay var ekran çıktığı için double dvd player biraz çıkıntılı mı duruyoe sanki konsoldan...

Yorum bağlantısı
Cem Buğra Evci

arkadaşlar arabasına dvd player taktıran arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi? marka ve özellikler çok önemli benim için ayrıca direksiyon kumandası kullanımının iptal olması kesin mi??

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...