İçeriğe Yönlendir

Sıfır Araç Garanti Uzatma!

Hilmi Eser

Recommended Posts

Hilmi Eser

İyi geceler arkadaşlar bu garanti uzatımı ile ilgili bilgisi olan arkadaş var mı acaba? 5 yıl çıkarıldığını duydum cüz-i bir fiyat karşılığı. Bu sadece yıl olarak mı yoksa kilometre olarak da uzatılabiliyor mu? Şimdiden teşekkürler... :)

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Ben aracımı alırken sadece +1 yıl uzattım ve dediler ki 100.000km veya 3 yıl garantili olmuştur 5 yıl içinde 150.000 km demişlerdi diye hatrılıyorum ama bence size en sağlıklı bilgiyi 5 yıl yapmış olan arkadaşlarımız verecektir veya da bir servisi açıp sormanızda yarar var açıklayıcı net bilgi vereceklerini düşünüyorum..

Yorum bağlantısı
Hilmi Eser
Fiesta da 490 liraya 2+3 yıl garanti veriliyor. Ben yaptırmıştım.
+2 yıl için 558 TL fiyat verdiler... Antalya Otokoç'ta.Bunu da 12 taksite bölüyorlarmış...Örnek verecek garanti uzatmış arkadaşlar varsa sevinirim... :p
Yorum bağlantısı
Hilmi Eser

2+2 100.000 km yaptık arkadaşlar. Fiyat ise 558 TL (12 taksit) şeklinde oldu.Nasıl?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
2+2 100.000 km yaptık arkadaşlar. Fiyat ise 558 TL (12 taksit) şeklinde oldu.Nasıl?

Gayet iyi, tek kötü tarafı servise bağlı kalması aracın. Ben tercih etmemiştim.

Yorum bağlantısı
Ömer Salih Yetgil

Garanti'nin amacı aracı servise bağlamak. Bakımları aksatır ya da yetkili serviste yaptırmazsanız araç garantiden çıkar dikkatli olun.

Yorum bağlantısı
Hilmi Eser
Garanti'nin amacı aracı servise bağlamak. Bakımları aksatır ya da yetkili serviste yaptırmazsanız araç garantiden çıkar dikkatli olun.

Haklısınız...

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Selçuk Özmen

arkadaşlar şu anda garantisi bitmemiş 2009 model focus tdci.nin garantisi uzatılabiliyor mu, uzatılabiliyorsa kaç yıl için ne gibi bir ücrete yaptırılabiliyor ve uzatılan garanti içerisine neler giriyor (arka kapı güneşliği garantiden değiştirmişlerdi faturasına baktım 990,00 tl gibi bi fiyat vardı-bu gibi aksamları kapsıyormu acaba!)..

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Alp
arkadaşlar şu anda garantisi bitmemiş 2009 model focus tdci.nin garantisi uzatılabiliyor mu, uzatılabiliyorsa kaç yıl için ne gibi bir ücrete yaptırılabiliyor ve uzatılan garanti içerisine neler giriyor (arka kapı güneşliği garantiden değiştirmişlerdi faturasına baktım 990,00 tl gibi bi fiyat vardı-bu gibi aksamları kapsıyormu acaba!)..

5 yıl garanti kalktı. Artık maximum 4 sene garanti yapılabiliyor.

Araç orijinal garantisi 2 sene ise : +2 yıl veya +2 yıl/50.000 km uzatma yapılabiliyor

Araç orijinal garantisi 3 sene ise : +1 yıl veya +1 yıl/50.000 km uzatma yapılabiliyor.

Her iki seçenekte toplamda 4 yıl 100.000 veya 4 yıl 150.000 olabiliyor en fazla..

İlk 15.000 bakımına gidildilecek zaman içinde yapılacak garanti uzatma ( Satış anı ve 15.000 bakımı yapılırken uzatma aynı fiyat) : +1 yıl =220 tl ---- +1 yıl/50.000 km = 460 tl. (Şubat başında aldığım fiyattır)

Bu da garanti ile ilgili Ford'un dokümanı. Liste 3 ay öncenin ama fiyatlar değişmemiş halen aynı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...