İçeriğe Yönlendir

Focus Fabrika Çıkışı Sac Jant Ölçüsü

İbrahim Ergün

Recommended Posts

İbrahim Ergün

Merhaba arkadaşlar 2006 yılından beri üye olmama rağmen sanırım uzun bir süre siteye girmeyince üyeliğim silinmiş ; ama sorun değil yeniden aranızdayım =).

Değerli Ford Club üyeleri ,eski arakdaşlar belki hatırlarlar yaklaşık 3 yıl öncede jantlarımla başım beladaydı, ve burda paylaşıp birçok öneri almıştım ama ben yine kafamın dikine gidip arabamdaki 17 inç 40 yanak lastikleri çıkarıp bir başka 17 inç 40 yanak lastik takmıştım :D .Ama artık gerçekten bıktım arabada şuan istenpen lastik takılı bir jantım kırık biri yamuk bir lastikte yarık .Bende en kısa yollu çözüm olarak 4 tane çıkma sac jant almak istiyorum ama 15 inc olsun istiyorum stepnedeki gibi.Araştırmalarım sonucu fabrika çıkışı sac jant olan foculsar 14 inch miş .Burda halen daha sac jant kullanan arkadaşalar varsa bana jant ölçülerini verirlerse memnun olurum.Hatta sac jantını satmak isteyen olursa da görüşebiliriz.Buarada sac jantlarla ilgili çok güzel bir fikir var aklımda ;) jantları alıp modifiye edience resimlerini koyacağım siteye.

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

ben de 4 adet 14 inç çok çok temiz sac jant var ve forumda halen satılık..

ama collectionlar 15 inç diye biliyorum..

Yorum bağlantısı
İbrahim Ergün

Evet dediğiniz gibi collectionlar 15 inch ama sac jant olarak çıkmıyorlar stepneside 15 inch.Araştırmlarım sonucu collectiona 15 inch sac jant bulmamın zor olduğunuz sölediler yani 4 tane çıkma stepne biraraya gelecekki ancak öle.Bende 14 inch almaya karar verdim 17 den 14 e düşmek kolay olmasada en azından nefes alıcam.Buarada bana 4 jant için ne kadar isteiğinizi mesaj atabilirsiniz ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...