İçeriğe Yönlendir

Devrilen bina

Okyay Pay

Recommended Posts

Okyay Pay

arkadaşlar binayı ağaç sandılar heralde :bravo: tek tarafa devirmeye çalışmışlar , allah için betonarmesi sağlammış ama bu kadar yatay yüke dayandığına göre

işin diğer yönü de , o kadar uğraşmışlar yıkılması gereken binanın sadece yeri değişmiş :good1:

*tıkla g

Yorum bağlantısı
Bedri Baki

Okyay abi ben de dün gördüm çok şaşırdım. Bir bina hiç dağılmadan nasıl takla attı hayret doğrusu. Demek ki bizde de sağlam binalar yapılabiliyormuş :good1: Amerikada adamlar koca binaları olduğu yere yıkıyorlar, hiç sağa sola kaçmıyor bina :bravo:

Yorum bağlantısı
Okyay Pay
Okyay abi ben de dün gördüm çok şaşırdım. Bir bina hiç dağılmadan nasıl takla attı hayret doğrusu. Demek ki bizde de sağlam binalar yapılabiliyormuş :good1: Amerikada adamlar koca binaları olduğu yere yıkıyorlar, hiç sağa sola kaçmıyor bina :good1:

onlar çürük yapmış zamanında , bigün yıkabileceklerini düşünmüşler :bravo:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

iyi de ben bu binayı bu şekilde yıkanın kafasına bilmem ne yapayım. nerde yurtdışındaki çevreye en az zararla patlatarak kontrollü yıkım nerede bu. ya karşıdaki binaya çarpsaydı? o zaman kim karşılayacaktı maddi ve manevi hasarı? benim bahsedegeldiğim Türk kafası bu işte. evet bina yaptın mı böyle yapacaksın, ama yıktın mı böyle yıkmayacaksın. bu kafalardan bir an önce kurtulmak dileğiyle...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Adam 30 metre çevresine zarar 20 katlı binayı yıkıyor... Yuh diyorum...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...