İçeriğe Yönlendir

Senelik İzine çıktım.

Engin Özarı

Recommended Posts

Engin Özarı

03 Ağustos Pazartesi başlangıç olarak, senelik izine çıktım. 19 Ağustosta işbaşı yapacağım. Bu gece yola çıkıyoruz. Ailece başlayacak olan tatil proğramımıza göre , Öncelikle İstanbul şileye gidiyoruz. Halam var orada. Perşembe günü Ayvalığa gececeğiz. Oradaki evimizde biraz tatil ve dinlenme sonrası, 12 Ağustosta kışın erken rezervasyon yaptırdığım, Kuşadası İmbat otele geçeceğiz. 4 gece kaldıktan sonra 16 Ağustosta Eskişehire dönüş yapacağım. Gittiğim yerderde bulduğun İnternet hizmetlerindeki yararlanmalarımda forma katılmaya çalışacağım. Herkese sevgiler...

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Herkese iyi yolculuklar, ne güzel tatil yapabiliyorsunuz. Biz bu sene kısa kısa ikişer üçer günlük kaçışlarla kaldık kalacağızda...Size iyi eğlenceler ve dinlenmeler abilerim. Sağ salim gidip gelmek nasip olsun, yolunuz açık olsun...

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir

İyi tatiller.. Yollarda özellikle gurbetçilere dikkat :lol2: . 150-200 allah ne verdiyse gidiyorlar..

Yorum bağlantısı
Engin Özarı
(düzenlendi)

Sağolun Arkadaşlar. Bugün Forma İstanbul şileden katılıyorum. Aynı zamanda bir zamanlar bugun ben doğmuşum. Yarın Ayvalık ve Kuşadası seyahatim başlayacak inşallah.

tarihinde Engin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Özen
Sağolun Arkadaşlar. Bugün Forma İstanbul şileden katılıyorum. Aynı zamanda bir zamanlar bugun ben doğmuşum. Yarın Ayvalık ve Kuşadası seyahatim başlayacak inşallah.

doğum gününüzü en içten dileklerimle kutlarım engin abi nice ailenizle sağlıklı mutlu yıllara ... tatilinizinde iyi geçmesi dileğimle şimdiden iyi yolculuklar dilerim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...