İçeriğe Yönlendir

Llumar Cam Filmi Yaptırdım

Taylan Kırali

Recommended Posts

Taylan Kırali
Olmaz.. bizim ışığımız şu şekildedir...

mercek_15.JPG

İngilizlerin ki bu şekilde...

mercek15.jpg

Amaç; Yol kenarındaki yaya ve levhaları görebilmektir..

off off çok canım sıkıldı şimdi valla hiç aklıma gelmemişti bu durum o zaman türkiyeden işi çözmeye çalışıcaz bakalım bakalım kadıköyde bi usta varmış orjinal farın içine valeo h7 mercek yerleştiriyomuş acaba onunla mı konuşsam sizce sağlıklı olur mu ??

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
off off çok canım sıkıldı şimdi valla hiç aklıma gelmemişti bu durum o zaman türkiyeden işi çözmeye çalışıcaz bakalım bakalım kadıköyde bi usta varmış orjinal farın içine valeo h7 mercek yerleştiriyomuş acaba onunla mı konuşsam sizce sağlıklı olur mu ??

Geceuçuşundan Romeoİlker ile irtibata geçmenizi tavsiye ederim..

Yorum bağlantısı
Okan Yeşim

güzel olmuş bende vardı söktürdüler şimdide yaptıramıyorum 20 ceza puanım kaldı ceza puanım eski haline dönsün yaptırcam

Yorum bağlantısı
Semih Nigri

güle güle kullanın çok koyu olsada yakışmış...

bir de benim kafama takılan bi soru var yeni focusların orjinal camları renkli cammıdır?.. yani normal cam değilde yeşil tonlu filmli bir cam gibi görünüyor..?

focusumun camlarının normal cam olmadığını düşünüyorum en azından.. ne zaman hava kararık olsa dışardan belli bi mesafede aracın içini göremiyorum veya güneşli bir havada cam açıkken koluma vuran güneş ısısı camı kapattığımda hissedilir şekilde azalıyor...

Yorum bağlantısı
Guest Yakup

abi bu sağ sol ayarı yapılıyor...hatta pego 206 da ayar yapmıştık..ama bizimkileri incelemedim farların orda vidayla felan....

bence bi bakın derim...sağ taraf yüksek olmasa bile sol tarafı indirisiniz olur biter...ayrıyetten.sizin görüşünüzü etkilemez kanımca sadece karşıdakini etkilersiniz :D:ohooh: :ohooh: :ohooh:

güle güle kullanın çok koyu olsada yakışmış...

bir de benim kafama takılan bi soru var yeni focusların orjinal camları renkli cammıdır?.. yani normal cam değilde yeşil tonlu filmli bir cam gibi görünüyor..?

focusumun camlarının normal cam olmadığını düşünüyorum en azından.. ne zaman hava kararık olsa dışardan belli bi mesafede aracın içini göremiyorum veya güneşli bir havada cam açıkken koluma vuran güneş ısısı camı kapattığımda hissedilir şekilde azalıyor...

evet.hafif yeşilimsi zaten yarım açıkken bakınca anlaşılıyor ama öyle güneşi çok kesen veyahut içini göstermeyen cinsten değil :D

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Arkadaşınıza söyleyin sorsun belki soldan direksiyonlu araç için olanını da satıyorlardır.

Yorum bağlantısı
Taylan Kırali
Arkadaşınıza söyleyin sorsun belki soldan direksiyonlu araç için olanını da satıyorlardır.

sıkıntı yok bende uluslararası arkadaş çok üniversiteyi ingilterede okuduğum iin hemen hemen her ülkeden arkadaş edinmiştim şimdi faydasını görüyorum almanyadaki bi arkadaşımı aradım ordan satın aldı bana dün haftaya alt komşusu bi gurbetçi abi arabayla türkiye ye tatile geliyomuş gelirken o getiricek yanında şansa onun da araç focus eğer gümrükte sorarlarsa da arabamın yedek farları diycek :)

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Bertan Akın

Filimler Gercekten Cok Hoş Durmuş Bende Yaza Düşünüyorum LLumardan Sizin Yaptırdığınız Filim Kaç Numara % Kaçlık???

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

yeni konu açmayayım. 6 defa yırttıktan sonra 7. de en açık cam filminden 130TL ceza yedim ... uğraşmaktan sıkıldım ve usandım. sinirden hepsini söktürttüm :)

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

Ciddi ciddi dava açmayı düşünüyorum..

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz
Geçmiş olsun.

1) Filmler ne markaydı ve kaç numaraydı?

2) Hangi maddeye dayanarak ceza yazdı?

teşekkürler..

film en açık ve 3M ayarında alman malı filmdi.

30 1-b ye göre yazdı..

15 gün dolmadı. dava açmayı düşünürsem ödemeyeyim mi?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
yeni konu açmayayım. 6 defa yırttıktan sonra 7. de en açık cam filminden 130TL ceza yedim ... uğraşmaktan sıkıldım ve usandım. sinirden hepsini söktürttüm :)

Renkli cam yaptıracağım... Kafaya koydum...

teşekkürler..

film en açık ve 3M ayarında alman malı filmdi.

30 1-b ye göre yazdı..

15 gün dolmadı. dava açmayı düşünürsem ödemeyeyim mi?

İyi yerden kilitlemiş :)

Diğer eksiklik ve bozuklukları bulunan araçlarla, görüşü engelleyecek veya bir kaza halinde içindekiler için tehlikeli olabilecek süs, aksesuar, eşya ve çıkıntıları olan araçları kullanmak
Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

noldu şimdi abi, yapamayacakmıyım bir şey. ben filmleri söktürürken emn. müd. arabasına film çekiliyordu :)

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

30 1-a var mı, belki yanlış hatırlıyorum??

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

arka camdaki sökülmedi o duruyor, canlı kanıt. :) ayrıca ben ceza yedikten 1 gün sonra aynı polisler başka araçlara orada söktürtüyorlardı. benimse böyle bir teklifimi geri çevirdi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ankara Emniyet Müdürü ile Isparta Emniyet Müdürü arkadaş galiba :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...