İçeriğe Yönlendir

Aşk-ı Memnu Şeması :)

Yiğitcan Coşar

Recommended Posts

Umut Karataş

Kültür, ahlak, gelişim, sansür.... hepsi bir tarafa şema süper olmuş be hocam:)

Yorum bağlantısı
Akif Özkan
:):)

akmemnuemas.jpg

Şimdi şema değişti.Son bölüme göre şöfer direk behlülle bihtere ok çıkartıyor :lol2:

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz
Ne Behlül'müş be. :p

Hiç izlemeyenin bile şemadan varacağı sonuç :)

O da onca kadın arasında gidip amcasının karısına sulandı :rolleyes:

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Bir de Kavak yelleri var. Ne yelmiş herkes birbiriyle sevgili oldu. Bir esiyor, adam kankasının eski sevgilisine sarkıyor hatta elinden alıyor. Bir esiyor eski sevgili başkasına gidiyor. Bir daha esiyor, kanka gidip boştaki diğer kızla sevgili oluyor. Bir esiyor...

Kavak büyükmüş sanırım.. Güçlü esiyor..

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Korhan Orkun

Filmin sonunda sanırım Adnan beyle behlül bey evlenecek! :D bu akşam bihter ölecek çünkü :good1:

Yorum bağlantısı
Galip Özel

Valla bu şemadan ismi geçen tüm kadınların yollu olduğu anlaşılıyo... :lol:

Yorum bağlantısı
Tülin Keskin

tam anlamıyla rezillik...

geçen gün bir alışveriş merkezinde kasa sırası bekliyorum..arkamda iki orta yaşlı bayan bu diziyi konuşuyorlar....resmen ensest ilişki ortaya çıkmasın yazıkkk tavrındalar....yuh dedim ya....kendileri bu durumlarla karşılaşsalar hoşlarına gidermiydi acaba diye düşündüm...sonra midem bulandı...:lol:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Boynuzlu Adnanın oğlu konudan yırtsın, başka birşey istemem. Yazık zaman dizisi....

Yorum bağlantısı
Ali Emre Öksüz

Bu diziyi izlemiyorum bilemem ama Kurtlar Vadisai Pusu'nun şu son sezonunun şemasını çizebilecek biri varsa helal olsun derim yani. Kim kimin adamı belli değil bağıntılar karışıyor gittikçe.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...