İçeriğe Yönlendir

Denizli için &#246nerisi olan

Koray Koru

Recommended Posts

Koray Koru

Herkese merhaba,

İş icabı 3 gün Denizli 'de olacağım (daha önce gitmedim) bazı arkadaşlar Karahayıt'dan bahsetti, termaller varmış, bu bölgeyi bilen yada kalmış, çok uçuk fiyatları olmayan otel önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m
Herkese merhaba,

İş icabı 3 gün Denizli 'de olacağım (daha önce gitmedim) bazı arkadaşlar Karahayıt'dan bahsetti, termaller varmış, bu bölgeyi bilen yada kalmış, çok uçuk fiyatları olmayan otel önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Teşekkürler.

Evet karahayıt harika bir yerdir. Ailenin içinde gibi hissedersiniz kendinizi. Oradaki tüm pansion otellerde Kırmızı Su denilen şifalı su mevcut. Pansionların fiyatları normal altıdır, ve oteller de o kadar uçuk rakamlara sahip değildirler. Eğerki orayı sevmem Pamukkale olsun diyorsanız da aynı şekilde otel ve motellerin fiyatları gayettttttttt uygundur :rolleyes:

Eğerki gelmeden önce ararsanız veyahut Denizli merkeze uğrayacaksanız yardımcı olabilirim. En azından Babamın selamını iletirsiniz çoğu pansiyon oOOoo hoşgeldiniz sefasına girerler :)

Yorum bağlantısı
Koray Koru
Evet karahayıt harika bir yerdir. Ailenin içinde gibi hissedersiniz kendinizi. Oradaki tüm pansion otellerde Kırmızı Su denilen şifalı su mevcut. Pansionların fiyatları normal altıdır, ve oteller de o kadar uçuk rakamlara sahip değildirler. Eğerki orayı sevmem Pamukkale olsun diyorsanız da aynı şekilde otel ve motellerin fiyatları gayettttttttt uygundur :)

Eğerki gelmeden önce ararsanız veyahut Denizli merkeze uğrayacaksanız yardımcı olabilirim. En azından Babamın selamını iletirsiniz çoğu pansiyon oOOoo hoşgeldiniz sefasına girerler :)

Çok teşekkürler ilgiliniz için, internetde araştırdım kırmızı su faydalarını, sanırım benimde işime yarayacak. Eğer mümkünse ben erken rezervasyon yaptırmak istiyorum Ekim gibi gideceğim, babanızın selamını erken götürme şansım olur mu :rolleyes:

Yani rastgele bir otele de girmek istemiyorum, temizliği hizmeti nedir bilmeden, belirli bir otel olsa güzel olur.

Tekrar teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Koray Koru

Çok memnun olurum, zaman yaklaşırken bilgi veririm. Ama biber tatarına takıldım, acı yemeyen biri olarak pişman olmayacağım bir şeydir umarım.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

aAAa ! Denizliye gelip de Kale ilçemizin Biber Tatarı yenmez mi :) hölee kol gibi biberlerden :good1:)))) Bir de Davas Baklavası oh oh mis, iftara 4 saat var nasıl dayanacam ben şimdi :'(

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...