İçeriğe Yönlendir

Klima ve Bilgisayar G&#246stergesi

Murat Çağlar

Recommended Posts

Murat Çağlar

iyi akşamlar aranıza yeni katıldım.98 mondeonun klima havalandırmasını göğsüsten temizlemek için söktüm.yalnız söktükten sonra oğlum bayram şekerlerinden 4-5 tane içine attı.baktığımda şekerler yoktu acaba bunları çıkartmak için servise gitmemmi gerekiyor yoksa bunlar nereye düşer kendim çıkarabilrmiyim.birde yol bilgisayarımda rakamlardan bağzıları silik halde bunları tekrar geri getirebilirmiyim kendim söküp kolanya ile entegrelerini ve camını iyice sildim ama değişen bir şey olmadı bu ekranlardan sadece likit camını bulabilirmiyim.son kez arka kapı kol aydınlatmasının lambası yanmıyor acaba bunun lambasını nasıl değiştirebilirim nasıl sökebililirm ampulu nereden temin edebilirim ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Düğmeden içeri düşen şeker, sırası ile, teybin üstüne veya küllüğün üstüne veya taban halısına düşer. Teybin arkasına kayarsa da, tabana düşer. En iyisi teybi sökmek. Teyp çıkınca halıya kadar her yeri görürsünüz veya yan plastiğin arkasından içeri doğru el feneri tutun.

Yorum bağlantısı
Murat Çağlar
Düğmeden içeri düşen şeker, sırası ile, teybin üstüne veya küllüğün üstüne veya taban halısına düşer. Teybin arkasına kayarsa da, tabana düşer. En iyisi teybi sökmek. Teyp çıkınca halıya kadar her yeri görürsünüz veya yan plastiğin arkasından içeri doğru el feneri tutun.

teyip sökmek için herhangibir vida varmı acaba yoksa kanırtarakmı çıkartıyoruz diğer sorunlarım hakkında bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim birde klima ızgarasından içeriye düştü şekerler orası klimanın üflediği yer olmuyormu taban halısıyla ne alakası var anlayamadım yada teyp ile. bahsettiğim yer klımananın ufledığı yer...

Yorum bağlantısı
Sezgin Geridönmez

Klima önde 5 yerden üflüyor. ;)

Kapı kolu aydınlatması biraz uğraştıracaktır.

Kapı panelini komple sökmeniz gerekiyor. Sonra lambaya ulaşabilirsiniz. Muhtemelen patlamıştır. Benim 15 gün içinde 3 tanesi patladı. :D

Önceki kapı paneli sökme tecrübelerim sayesinde dördünü birden değiştirdim, güzel oldu.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...