İçeriğe Yönlendir

Fusion kapı kilitleri

Ahmet Tekin

Recommended Posts

Ahmet Tekin

Akşam , kapıları uzaktan kumanda ile kilitledim. Sabah yine uzaktan kumanda ile açtığımda bir tek şöför kapısı açıldı, diğer kapılar kitli kaldı. (Gece birisi kapı kilitlerini mi zoladı acaba ? ) Kitapçıkta, uzaktan kumadanın açma ve kapatma düğmelerine aynı anda 4 saniye süreyle basarsanız reset eder diyor, ancak, ne yaptımsa (yol bilgisayarında da dört kapı seçeneği var) sorunu çözemedim. Yardımcı olmanızı rica.

Yorum bağlantısı
Ahmet Tekin
Diğer kapıları nasıl açtınız?

Diğer kapılar içerden elle açılıyor. Uzaktan kumada tüm kapıları kitliyor ancak bir tek şoför kapısını açıyor.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Diğer kapılar içerden elle açılıyor. Uzaktan kumada tüm kapıları kitliyor ancak bir tek şoför kapısını açıyor.

Açma tuşuna ard arda 2 kez basıp deneyin bakalım hepsi açılacakmı

Yorum bağlantısı
Ahmet Tekin
Açma tuşuna ard arda 2 kez basıp deneyin bakalım hepsi açılacakmı

Denedim ama olmadı. Son çare servise gideceğim.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Geçmiş olsun. Servis bir çözüm bulacaktır. Uğraştırcak birşey olduğunu sanmıyorum. Yol bilgisayarında 4kapı seçeneği ne oluyo. Amma karmaşık işler :lol2:

Ben boşuna Beyinsiz araba koşturmuyorum :good1: Ne kadar çok beyin, elektronik, özellik okdar çok sorun. Yol bilgisayarımda yok çok şükür. Honda da bi klima var. Fusiondada, ABS, Airbag, Sis farı ve çelik jant. Fazlası zarar bana :lol2:

Yorum bağlantısı
Ahmet Tekin

Servise gittim. Yol bilgisayarına yeniden program yüklediler. Kilitler düzeldi. Bilgilerinize. :mamba:

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Halil Yıldırım
Servise gittim. Yol bilgisayarına yeniden program yüklediler. Kilitler düzeldi. Bilgilerinize. :blush:

menü ayarlarından 4 kapı yada sürücü kapısı şeklinde ayarlayabilirdiniz.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Halil Yıldırım
(düzenlendi)
nasıl yapıldığını yazarsanız seviniriz

araç çalışırken ve haraketsizken yol bilgisayarinin menu tusunda gezinerek menuye girmek icin uzun sure basili turunuz gibi bisey yaziyor o sirada menu tusuna biraz basılı tutuyorsunuz tam net hatırlamıyorum ama karsiniza ayarlamalar gibi bir menu cıkıyor oradan okuyarak istediniz sekilde ayarlari değiştirebiliyorsunuz.

tarihinde Halil Y?ld?r?m tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...