İçeriğe Yönlendir

Rds 5000 Teyp Sorunu

Faruk Yener

Recommended Posts

Faruk Yener

Arkadaşlar benim teybin ses açıp kapama düğmesi kafayı yedi, yalama oldu galiba, sesini kısmak istiyorum sonuna kadar açılıyor, açmak istiyorum kısılıyor, veya takılıyor kafaya göre. Bunun bir çözümü var mı?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Teyp kapalı iken düğmeyi sağa-sola uzunca süre çevirin, potansiyometrede toz varsa temizlenir ve düzelir.

Yorum bağlantısı
Aziz Türkmen

aynı sorun bende de var... kronik sorun sanıyor ve ugrasmıyordum, direksiyondan kumanda ediyordum sesi.. yarın ben de deneyeyim bakalım... :):p

Yorum bağlantısı
Aziz Türkmen
Teyp kapalı iken düğmeyi sağa-sola uzunca süre çevirin, potansiyometrede toz varsa temizlenir ve düzelir.

bugun denedim oldukça farketti. daha uzun bir sure sağ - sol yaparsam tam olacak :D

teşekkurler...

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Faruk Yener

Çok teşekkür ederim Çağlar Bey problem giderildi.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Sadettin Çelik
Arkadaşlar benim teybin ses açıp kapama düğmesi kafayı yedi, yalama oldu galiba, sesini kısmak istiyorum sonuna kadar açılıyor, açmak istiyorum kısılıyor, veya takılıyor kafaya göre. Bunun bir çözümü var mı?

aynı sorun bende de mevcut

Yorum bağlantısı
Bahtiyar Aydoğdu
aynı sorun bende de mevcut

konunun devamını okusaydınız, cevabı içinde çaglar abi cevap vermiş...

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Sanırım Sadettin bey'in gözünden kaçmış..Yoksa 8-10 iletilik konuyuda okumamazlık yapacağını düşünmüyorum.Sorunun cevabı 2.iletide zaten verilmiş.

Yorum bağlantısı
Sadettin Çelik

Kusura bakmayın beyler sorunun bendede olduğunu belirtmek için yazmıştım. Çağlar bey in çözümü %90 işe yaradı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...