İçeriğe Yönlendir

2000 F1'e 2003 ön tamponu takabilir miyiz?

Bekir Yayıcı

Recommended Posts

Rıdvan Kocabaş
(düzenlendi)

tampon boya ile 250 Tl farlarda 200 tl sisyeri kapaklı olursa 450 , siste dahil 550 tl ye malolur arkadaşım değiştirdi tamponu ondan biliyorum :) ama orjinal parça değil bunlar fakat pek farkıda yok gibi :(

tarihinde R?dvan Kocaba? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Yunus Göl
benimde bazen aklımdan geçiyor ama..

zannedersem biraz masraflı bir şekilde olur..

çünkü makyajlı farı da lazım..onun sis i ayrı...tampon+ boyası +komple işçilik falan derken çok pahalı gibi.

ben vazgeçtim,böylede güzel :)

farları niye değiştiriyoruz ya, şekil olarak aynı gbi görünüyo ama.varmı farkı?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Sinyal lambları tamponda olduğu için makyaj öncesi :) iş Amerikan panjur bulursanız oda hallolur ama aynı paraya gelir :D

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Yunus Göl
(düzenlendi)
tampon boya ile 250 Tl farlarda 200 tl sisyeri kapaklı olursa 450 , siste dahil 550 tl ye malolur arkadaşım değiştirdi tamponu ondan biliyorum :fiuw: ama orjinal parça değil bunlar fakat pek farkıda yok gibi :)

bizim aracın şubat sonunda poliçeyi yeniledikten sonra autoking de ufak mini hasarlar toplamında tamponlar komple tamir edilip komple boyanıcak. acaba diyorum makyajlı tamponu alsak onu boyarlar mı? bide o şekilde olmasa makyajlı ön tampon kaç tl bilgisi olan var mı? çıkma olarak.ayrıca farlar sinyalsiz olduğu için tampondaki sinyalleri ızgara içine sabitleyemez miyiz? amerikan focus lar gibi.sadece öneri :) :)

tarihinde Yunus G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Otoking komple boyamam demişti tamponu Bizimde arak tamponda çizikler var 4 parça saydı. Lokal boyanacak dedi. Ayrıca tamponu götürp boya derseniz yine boyamaz. Çünkü kazalı yerin resmini çekiyorlar galiba. Ama belli olmaz belki ordakiler yapar.

Yorum bağlantısı
Caner Güneş
evet oyle bir fark var galiba...

bir de bu var, arka ve yan :rolleyes:

sunroof orjinalmi acaba ?

Yorum bağlantısı
Aziz Türkmen
sunroof orjinalmi acaba ?

Evet orjinal... manuel yalnız, elektrikli değil.

Yorum bağlantısı
Hakan Amasyalı
arka tampon çok yukarda makyajınki nisbeten daha şağıda duruyo benim hoşuma gidiyor.

Ölçüler aynı değil mi sadece makyajlıda çıta var ve altta kalan siyah kısım gövde renginde diye biliyorum arka tamponda başka fark yok sanırım.. belki siyah kısımın boyalı olması daha aşağıda olduğu hissini veriyordur :good1:

Yorum bağlantısı
Aziz Türkmen
Ölçüler aynı değil mi sadece makyajlıda çıta var ve altta kalan siyah kısım gövde renginde diye biliyorum arka tamponda başka fark yok sanırım.. belki siyah kısımın boyalı olması daha aşağıda olduğu hissini veriyordur :fiuw:

sizin bahsettiğiniz hatchbacklar için geçerli... Sedanlarda arka tamponun alt kısmındaki o ek parça yok...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...