İçeriğe Yönlendir

Motor alt koruma kapağını usta kaybetmis

İsmail Doğan

Recommended Posts

İsmail Doğan
Ford Otosanın alaksı nedir? Parçayı kaybedeb özel servis değil miydi? Plastik komple motorun altında mevcuttur, Tüm Mondeolarda normalde vardır, ama satıldıkça yeni sahiplerine alt korumasız olarak gelmiş olabilir. Toz korumasına yarar.

hocam mahkemeye vericem ya bana parça ilen ilgili kod ve fiyat istediler

heyet ona göre bi fiyat alacak adamdan

ceza ona göre kesilcek yanı

çetinkayalar servisi veremeyiz dedi

otosanı aradım

biz konustuk ama parçayı taktırmanız gerekiyo dedi

Yorum bağlantısı
Göktuğ Serbent

çok çok geçmiş olsun, piyasa böyle işini bilmeyen ve sömürenlerle dolu malesef, o parça gerçekten çoğu sıfır arabadada yok arkadaş 0 civic aldı ondada yok, çok şaşırmıştım. ama ben sizi anlıyorum önemli olan o parçanın işlevinden çok neden böyle bir sorumsuzluk yapılıyor. ispatı zor ama mahkemede inş. kazanırsınız ibret olur bu tiplere.

sizede tecrübe olsun öyle herkese güvenmeyin, sorun soruşturun gerçi böyle yapınca kimse hoşlanmıyor sizden çünkü herkes bilgisiz işi bilmeyen adamları sömürleye alışkın olduğu için azıcık gözü açık birini görünce sinirleri bozuluyor...

parçanın işlevi çok fazla değil toz toprak girmemesi ve sıcakta uyumayı seven kedilerin motor kısmını yatak odası :) yapmaması için bi önlem demişlerdi bana.

ayrıca sanırım o korumayı yaptırabiliyosunuz yanlış biliyor olabilirim ama fiber class ve tampon tamiri yapan yerlerde sacdan veya plastikten ölçü alınarak yapılabiliyor 100 tl filanda fiyatı olması lazım.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Volkan Keçecioğlu
Abi kayseride tamponcu ali var çıkma parçaların olduğu bir dükkan diyeyim artık. Numarasını bilemiyorum ama bilen birileri vardır diye düşünüyoum onda vardır.

tamponcu ali bir numara... ne ararsanız var. bütün sigorta şirketleriyle anlaşmalı.. bütün hurdalar direk tamponcu ali abimize gidiyor...

Yorum bağlantısı
Guest U?ur Demir
tamponcu ali bir numara... ne ararsanız var. bütün sigorta şirketleriyle anlaşmalı.. bütün hurdalar direk tamponcu ali abimize gidiyor...

telefonu falan varmı bu abimizin çok işimize yarayabilir

Yorum bağlantısı
Volkan Keçecioğlu
telefonu falan varmı bu abimizin çok işimize yarayabilir

reklama girmiyodur umarım. yasaklanmayalım siteden.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
tamponcu ali bir numara... ne ararsanız var.

Tamponcu Ali'yi nerden biliyorsunuz...

Yorum bağlantısı
Volkan Keçecioğlu

ben kayseriliyim. ve ne zaman aracım için çıkma parça ihtiyacım olsa direk oraya giderim. çünkü kayseriide çıkma parçanın tek adresi tamponcu ali abimiz.

Yorum bağlantısı
Guest U?ur Demir
ben kayseriliyim. ve ne zaman aracım için çıkma parça ihtiyacım olsa direk oraya giderim. çünkü kayseriide çıkma parçanın tek adresi tamponcu ali abimiz.

iyide nasıl ulaşacaz bu abiye?

Yorum bağlantısı
Volkan Keçecioğlu
iyide nasıl ulaşacaz bu abiye?

Telefon:0352 332 51 21

Fax: 0352 332 51 01

Parça sorumluları

hacı usta: 0542 339 81 85

mustafa usta : 0543 683 96 00

bekir usta: 0543 254 49 13

kayseri de hurdacılar sitesine gittiğiniz zaman kolaylıkla bulabilirsiniz...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
kayseri de hurdacılar sitesine gittiğiniz zaman kolaylıkla bulabilirsiniz...

Hurdacılar sitesi Tamponcu Ali'den oluşuyor zaten :)

Yorum bağlantısı
Volkan Keçecioğlu
Hurdacılar sitesi Tamponcu Ali'den oluşuyor zaten :)

zaten oraya hurdacılar sitesi değil tamponcu ali sitesi diyeceklerdi de olmadı işte :)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
İsmail Doğan

arkadaslar tüm dava su bu ne varsa bitti paramı aldım

artıkım çıkma bi alt koruma bulup alacam

sanırım pazartesi günü tamponcu aliye haber salarım :good1:

valla iyi oldu u iş bayağı stres yapmısım

artık bu tamirciye gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz çünkü bidaha parça kaybedeceğini sanmam çok dikkatli davranır :D))

Yorum bağlantısı
Cemil Çınar

Geçmiş olsun, iyi bir örnek oldu, herkes işini doğru dürüst yapmalı, yapmayan da cezasını çekmeli

Yorum bağlantısı
Aykut Tuncel
arkadaslar tüm dava su bu ne varsa bitti paramı aldım

artıkım çıkma bi alt koruma bulup alacam

sanırım pazartesi günü tamponcu aliye haber salarım :crazy:

valla iyi oldu u iş bayağı stres yapmısım

artık bu tamirciye gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz çünkü bidaha parça kaybedeceğini sanmam çok dikkatli davranır :D))

ohh süper olmuş...

Sanırım sadece tampon ücretini değil, mahkemeye başvururken ödediğiniz pul masrafı vs gibi şeyleride almışsınızdır. Tabi bunların hepsini tamirci ödemiştir mahkemeye.

Yorum bağlantısı
İsmail Doğan
ohh süper olmuş...

Sanırım sadece tampon ücretini değil, mahkemeye başvururken ödediğiniz pul masrafı vs gibi şeyleride almışsınızdır. Tabi bunların hepsini tamirci ödemiştir mahkemeye.

evet sanırım öyle oldu 600 e yakın bi para verildi bana

ben bi parada ödememistim 5 tl pul vermistim sadece

gece uyuyamamıstım sinirden bazen iyi oldu

simdi çıkmasını arıyom

bulup taktırcam bu parca olmadan olmuyo

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Aziz Sarı
elazığdaki fordcu gür oto denen esnaflıktan yoksun iki zibidi usta motorun altındaki o büyük plastik zımbırtıyı kaybetmis dükkandan

nereden bulcam o parçayı

kaybettik gitti diyolar bide çıldıracağım

bu nasıl bi is anlamadım ..

bi hurdacı telefonu varmı arkadaslar, bu adamları vurmadan ucuza kapatabileceğim biyer varmı ?acele yardım

birde bunları tuketici mahkemesine mi versem ne dersiniz ?

motor muhavaza sorunu başlıklı konuda cevanı bulabilirsiniz bu yapılan parça metal değil oda sert plastikten yapıyor... benim eski parçayı şablon olarak kullandı ..pazarlık yapabilirsiniz

Yorum bağlantısı
Aziz Sarı
elazığdaki fordcu gür oto denen esnaflıktan yoksun iki zibidi usta motorun altındaki o büyük plastik zımbırtıyı kaybetmis dükkandan

nereden bulcam o parçayı

kaybettik gitti diyolar bide çıldıracağım

bu nasıl bi is anlamadım ..

bi hurdacı telefonu varmı arkadaslar, bu adamları vurmadan ucuza kapatabileceğim biyer varmı ?acele yardım

birde bunları tuketici mahkemesine mi versem ne dersiniz ?

izmir 1. sanayi sitesinde ismet usta var... o yapıyor.benimki de parçalanıp düşmüştü ben oraya yaptırdım

Yorum bağlantısı
İsmail Doğan
izmir 1. sanayi sitesinde ismet usta var... o yapıyor.benimki de parçalanıp düşmüştü ben oraya yaptırdım

bende alsam bunu acaba nasıl ulastırır bana ben çankırı ılgazdayım acaba alsak bunu telefonla filan anlasıp otobüsle gönderebilirmiki bunu bi konusmak lazım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...