İçeriğe Yönlendir

2004 C-Max Trend'im

Gürkan Erik

Recommended Posts

Gürkan Erik

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım böyle ben gibi ford sevdalısı için harika bir site şimdiden herkese teşekkür ediyorum bende ford 2 tane daha düzgün resimlerini daha sonra ekleyecem işallah

05082009055.jpg

30062009019.jpg

05082009057.jpg

05082009058z.jpg

05082009059.jpg

Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen

güle güle kullanın. cmax mükemmel bir araç. çocuk ya da geniş aile gibi bir durumum da yok ama bir dönem deli gibi cmax almak istemiştim. o kadar güzel araç

Yorum bağlantısı
Çağdaş İbiş

:mamba: C-Max

:):nazar: :nazar: Taunus için

İhtiyarı görünce C-Max'e gözüme görünmedi, Taunus hakkında detay isterük.

Yorum bağlantısı
Gürkan Erik
:mamba: C-Max

:):nazar: :nazar: Taunus için

İhtiyarı görünce C-Max'e gözüme görünmedi, Taunus hakkında detay isterük.

boncuklar için teşekkür ederim üstadım taunus ilk göz ağrım 1987 model olup 90 dan beri bizde orjinal 114 000 km de gerçi buna nedense kimse inanmıyor ama benim için dert değil bu lafım çevremdekiler için sakında yanlış anlamayın 2006 ağustosunda tüp takıldı o yıl km si 84 000 deydi ne olduysa tüpten sonra oldu :))) öbür türlü benzine güç yetmiyor bu arabada c max ı aldığım hafta bunuda artık ihtiyacı olan boyasını vede bir kaç değişimini yaptım tamponlar vede boyası yenilendi

Yorum bağlantısı
Çağdaş İbiş

Fotoğraflar yanıltıcı olabilir ama omuz çizgisi ve kapı kuşaklarından ne kadar düzgün olduğu anlaşılıyor, ayrıca traversi kapanıp burnu havaya kalkmamış taunus görmek çok keyifli. 74 model GLX, 77 model 2,0, 79 model 1,3 tek kapı, 86 GLS, 90 S ve son olarak 92 GTS'sine sahip olmuştuk, babamın hayranı olduğu 2 arabadan birisidir Taunus, diğeri de Renault 12, niyeyse, :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...