İçeriğe Yönlendir

Yan direkleri mat siyah kaplattım

Emre Özen

Recommended Posts

İlker Anıl

tiner varda boyaya zarar vermiyim diye çekimserim.. boyanmasın diye bin takla attık bide tiner yüzünden boyatırsam gülerler bana :D

Yorum bağlantısı
Emre Özen

teşekkürler.. yavaş yavaş pek bi dolu connect yapmaya çalışıyorum :) abur cuburlar gidicek sade hoş şeyler gelicek :)

Yorum bağlantısı
İnan Erbil Sefer
teşekkürler.. yavaş yavaş pek bi dolu connect yapmaya çalışıyorum :) abur cuburlar gidicek sade hoş şeyler gelicek :)

çıtaları euro dizelle temizle :) ben öyle temizledim. sonra tekrar yapıştırdım eğer ekimde vizeden geçerse boyatacağım

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Volkan Aydogdu

Çıtalar güzel olmuş fakat yapışkanlara karşıyım bence güzel durmuyor ve sağlıklı olacaklarını sanmıyorum zamanla bi kısmı çıkınca hepsini kaldırdığında altı ne durumda olacak meçhul...

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Emre Özen

Bugün fırsat buldum ve hemen tiner kapıp geldim arkadaki abur cuburları söktüm çıkardım :) japon harfleri yetişmedi malum bayram ziyaretleri onlarıda en kısa sürede çıkartacağım.plakalarında yanlarındaki siyah çizgileri sileyim diye çıkardım ama çıkmadı yahu :) nasıl olucak o :flowers:

en son hali ;

img1902a.jpg

img1903a.jpg

Yorum bağlantısı
Emre Özen

bendeki sentetik tinerdi :D o kadar uğraştım uğraştım olmadı diyorum bende tavsiye için teşekkür ederim Gökhan abi.

Yorum bağlantısı
Emre Özen

valla bende bilmiyorum ki sani abi :D hazır varmış aldım yapıştırdım.. söktüm japon harflerini gittim selülozik tiner aldım geldim plakanın kenarları için yine çıkmadı :s ÇBS marka tiner o kadar da para bayıldım sonuç 0 :s sert soğuğun altında yanıma tek k

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...