İçeriğe Yönlendir

İstanbul Zonguldak

Guest Yunus G

Recommended Posts

Guest Yunus G

Arkadaşlar çarşamba sabahı 8 gibi zonguldakta olmam lazım ilk defa gideceğim.Nereden gitmem gerekir.8 de orada olmam gerekiyosa burdan saat kaçta çıkmam lazım sizce?

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Yunus o tarafa hiç gitmedim abim ama levhasını gördüydüm boluyu geçince otobanda zonguldak ayrımı vardı diye hatırlıyorum.

Yorum bağlantısı
Guest Yunus G

Abi otabanda o gün dikkatli baktım özellikle boluya gelmeden bi zonguldak çıkışı vermiş otobuslerin güzergahına baktım akçakocadan cıkıp ereğliden sahil yolundan gidiyorlar.

Yorum bağlantısı
Guest Yunus G
(düzenlendi)

Yok abi fiks 90 80 bi depolay gider gelir miyim acaba:) yetermi?Kaç km abi bu arada zonguldak?

tarihinde Yunus G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

navigasyon yanımda yok olsyadı ordan bakar kesin bilgi verirdim ama yanımd yok malesef araçta.Alper 4 saat demiş bence çok rahat gidip gelirsin.

Yorum bağlantısı
Ali Yaşar

Yanlış hatırlamıyorsam 450 km civarıydı. 100-110 km ile 4 saatte varırsınız.

Yorum bağlantısı
Fırat Tarman
Yanlış hatırlamıyorsam 450 km civarıydı. 100-110 km ile 4 saatte varırsınız.

315-320 km'dir. Düzce- Akçakoca ve Ereğli - Zonguldak arası kötüdür...

Netten baktım 335 diyo :s siz rotayı farklı yoldan çizdiniz galiba?

Daha bile az :) TEM-Düzce-Akçakoca-Ereğli-Zonguldak...

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
(düzenlendi)
Otobanda Düzce sapağından çık.

Düzce-Akçakoca-Alaplı-Ereğli-Zonguldak istikametini takip et.

Ne de olsa Zonguldak benim hanımköy...

Kadıköy'den nereden baksan 4 saat sürer.

Otobanda basarsan değişebilir.

+1 akçakoca sakin ise denizede girebilirsin :) birde kabalak köyü var tam Düzce biterken ordanda su içmeni öneririm meşhurdur.

düzenleme: eksik bilgi.

tarihinde S tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Alaplı - Ereğli arası sahil yolu sayılır ve demir çelik yüzünden kamyon trafiği vardır. Fazladan dikkat ister ve ayrıca virajlı bir yoldur. Hayırlısı ile git gel, yolun açık olsun...

Yorum bağlantısı
Osman Bala

Zonguldak Ereğli arasının projesinin bir kısmını biz yapmıştık.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Zonguldak Ereğli arasının projesinin bir kısmını biz yapmıştık.

Ben bu yol projesi işini de hiç anlamam, zaten bir yol var. Neyin projesini çizdin diye sormadılar mı Osman.... :D Kozlu' dan geçiyormuydu yol, şöyle Kilimli' den teğet geçip.. :)

Yorum bağlantısı
Osman Bala
Ben bu yol projesi işini de hiç anlamam, zaten bir yol var. Neyin projesini çizdin diye sormadılar mı Osman.... :D Kozlu' dan geçiyormuydu yol, şöyle Kilimli' den teğet geçip.. :rolleyes:

Düz mantık. İftarda anlatırım neyi çizdiğimi? Peh. :bambam:

Yorum bağlantısı
Guest Yunus G

Arkadaşlar teşşekürler gittim geldim. Yol süperdi sadece duzce çıkısında yol çalışması nedeniyle ufak çaplı bir kaybolma yaşadım tek şöför aynı gun gıt gel çok sıkıcı

Yorum bağlantısı
Guest Yunus G

Abi giderken fulledım tam yarım depo kaldı varınca dedim gelırken basarım 40 lıra aldım geldim çeyrek kalmıs.Gidişte 5 30 saate te gittim geliş 3 15 dk:) surdu cok sıkıldım tek şöför olmasam mutlaka bir depo olurdu ama yetmedi canı sağolsun benım duldulun:)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

demekki normal gelseydin depoda yakıtında kalırmış. sağlık olsun.tek yolculuk etmek zor bilirim 1200 km yi tek başıma gelmiştim.

Yorum bağlantısı
Guest Yunus G

Evet abi çok zor oldu ilk defa bu akdar yol yaptım bı gunde gelırken artık bıktım yoldan.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...